Roksana Węgiel w czerwonej bluzie

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Znamy powody!

Roksana Węgiel w czerwonej bluzie

 

 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski rozstali się! Takie informacje zaczęły pojawiać się na licznych fanpejdżach młodej gwiazdy. Doniesienia potwierdził dziennikarz muzyczny, Jan Lewandowski, który prowadzi kanał na YouTubie - "Tylko muzyka". Opublikował tam dwa filmiki na temat rozstania pary i zdradził powody ich decyzji. Poznajcie szczegóły!

Roxie Węgiel rozstała się z chłopakiem!

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski poznali się przed Eurowizją Junior 2018, na której oboje wystąpili. Starszy o rok od wokalistki chłopak napisał do niej na Instagramie. 

Daniel skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy konkursu tak robili. Chcieliśmy się poznać, zanim zaczniemy konkurować ze sobą na Białorusi. I  tak od słowa do słowa zorganizowaliśmy z  Danielem w Internecie podwójną transmisję na żywo - powiedziała Roksana w rozmowie z Vivą!

Przyjaźń szybko przerodziła się w związek. Roksana w wywiadach mówiła, że to dzięki Danielowi zrozumiała, czym są motyle w brzuchu:

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością - mówiła kilka tygodni temu gwiazda.

Okazuje się, że ich związek to już przeszłość! Na Instagramie Party.pl dostaliśmy mnóstwo zapytań, czy to prawda, że Roxie i Daniel rozstali się. O szczegółach dowiedział się w nocy Lewandowski z kanału "Tylko muzyka", który skontaktował się z zainteresowanymi. Yastremski potwierdził rozstanie z Roksaną! Jak jednak zaznaczył, nie ma z czego robić sensacji, gdyż taką decyzję podjęli wspólnie i nadal zostają przyjaciółmi. Poszło o... rozwijającą się karierę 14-letniej wokalistki:

Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma czasu na związek. Daniel mieszkał na Białorusi, i te spotkania były utrudnione, choć teraz przeprowadza się do Warszawy. Ta informacja potwierdzona u samego źródła, u Daniela. - mówi dziennikarz w filmie nakręconym o rozstaniu pary.

Później Yastremski zdradził więcej szczegółów:

Nic się nie stało. Zostaniemy dobrymi przyjaciółmi. Nie rozstaliśmy się z jakiegoś konkretnego powodu, tylko po prostu z braku czasu. 

Prowadzący napisał również do samej Węgiel, którą zna prywatnie, z wyrazami wsparcia. Roksana obejrzała filmik na temat jej rozstania z chłopakiem i odpisała Lewandowskiemu:

Oglądałam właśnie filmik, mam taki spam, że nie jestem w stanie na wszystko odpisać. Wszystko ok, pozdrawiam!

Jak widać, Roksana otrzymała tysiące zapytań o rozstanie z Danielem. My również czekamy na jej komentarz. 

Oszałamiająca kariera Roksany Węgiel

Rzeczywiście, patrząc na kalendarz Roksany, można zastanawiać się, czy gwiazda ma w ogóle czas dla siebie. Artystka gra mnóstwo plenerowych koncertów, ale również występuje na największych polskich festiwalach. Już wkrótce zobaczymy ją m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze oraz podczas Top of the Top Festival Sopot 2019 w TVN, podczas którego jako jedyna zaśpiewa aż w dwóch koncertach! Warto dodać, że jej debiutancka płyta stała się prawdziwym bestsellerem (ponad ponad miesiąca w top 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce), a hity "Dobrze jest, jak jest" czy "Lay Low" rządzą w rozgłośniach radiowych i na YouTubie. Czy już teraz można powiedzieć, że 14-letnia Roxie jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny? Jak najbardziej! 

Daniel i Roksana pozostają w przyjaźni!

Roksana Węgiel z chłopakiem

Daniel Yastremski potwierdził rozstanie z Roksaną.

Daniel Yastremski, chłopak Roksany Węgiel, przeprowadza się do Polski?
Instagram

Roksana Węgiel w zestawie PLNY LALA
East News

Ubierz się w stylu Roxie!
 

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47