W pierwszej edycji programu "You Can Dance — Nowa Generacja" widzowie mogli zobaczyć Roksanę Węgiel w roli prowadzącej. Gwiazda nie ukrywała, że ekscytowała się wyzwaniem, ale najwyraźniej współpraca z TVP nie potoczyła się tak, jak sobie wyobrażała. Do mediów dotarła wiadomość, że młoda piosenkarka nie poprowadzi drugiej edycji show. Dlaczego artystka postanowiła zrezygnować z tej roli? Okazuje się, że decyzję o odejściu podjęła zaraz po zakończeniu emisji programu.

Reklama

Roksana Węgiel nie rozważała propozycji dalszej współpracy z TVP: "Jednak wyuczone teksty, to wszystko... nie jest dla mnie"

Jak tylko okazało się, że Roksana Węgiel nie zamierza prowadzić drugiej edycji "You Can Dance — Nowa Generacja", widzowie zaczęli się zastanawiać, co wydarzyło się między wschodzącą gwiazdą a pracodawcą. W wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl piosenkarka zdradziła, że bycie prowadzącą show to nie jest jej świat.

- Wiesz co, ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej — przyznała.

EOS

Zobacz także: Odmieniona Roksana Węgiel zdziwiła internautów na meczu Roberta Lewandowskiego: "Bez urazy, ale..."

Jak się okazuje, zaraz po zakończeniu emisji pierwszego sezonu "You Can Dance — Nowa Generacja" Roksana Węgiel zdecydowała, że nawet jeśli TVP przedstawi jej ofertę poprowadzenia kolejnej, nie przyjmie jej.

- Tak jak Ci mówię, ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz. Jednak wyuczone teksty, to wszystko... nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą — wyjaśniła.

EOS

Zobacz także: Roksana Węgiel pokazała odmienioną mamę: "Edzia niczym wino"

Zobacz także

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się bardzo wcześnie. Wokalistka wkroczyła do show-biznesu, mając zaledwie 14 lat, przez co jej dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej niż w przypadku większości rówieśników. Udzielając wywiadu, zdradziła, że ma już za sobą okres, w którym brakowało jej czasu na odpoczynek.

- Ja wtedy pracowałam non-stop. Cały dzień, nieraz od godziny piątej do drugiej, trzeciej w nocy. 24 godziny na dobę prawie. Czasami nie miałam nawet dnia [przyp. red. - wolnego] w miesiącu - wyznała.

EOS
Reklama

Choć na pierwszy rzut oka w mediach Roksana Węgiel prezentuje świetną formę, to artystka mocno odczuła okres intensywnej pracy. Przyznała, że długotrwały stres pozostawił ślady na jej zdrowiu. W najbliższym czasie gwiazda chce zachować równowagę między obowiązkami a odpoczynkiem.

EOS
EOS
Reklama
Reklama
Reklama