Party Stories
Newsy

Roksana Węgiel zdradza, co jej przeszkadzało na Voice Campie, którego była gwiazdą. Będziecie zaskoczeni!

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Występuje na festiwalach, ma szerokie grono fanów. Roksana Węgiel chętnie spotyka się z nimi nie tylko po swoich koncertach. Nastolatka była również gwiazdą Voice Campu - obozu, na który jeżdżą utalentowane dzieci. Roksana Węgiel bardzo dobrze wspomina ten czas. Była jednak jedna rzecz, która sprawiała jej problemy. Co to takiego? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! 

Roksana Węgiel zyskała popularność między innymi dzięki udziałowi w "The Voice Kids"

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019

Zobacz także: Roksana Węgiel ubiera się zbyt odważnie? Młoda gwiazda skomentowała zarzuty dotyczące jej stylu!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana Węgiel o Eurowizji
Newsy
TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior, ale czy na niej zaśpiewa? Wiemy!

Jak wiadomo, Eurowizję Junior 2019 w Polsce w listopadzie poprowadzą Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy zwyciężczyni konkursu sprzed roku także zaśpiewa na scenie w Gliwicach. Okazuje się, że tak! Jaki utwór? Posłuchajcie! Przy okazji Roksana zdradziła nam, jak radzi sobie z językiem angielskim! Zobacz także:  Plebiscyt na hit lata 2019! Ostatni tydzień głosowania! Cleo ma jeszcze szanse!

Roksana Węgiel w białym swetrze
AKPA
Newsy
Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny w asyście policji! Potrzebowała ochrony?

Roksana Węgiel niedawno skończyła szkołę podstawową i zapowiedziała, że zamierza dalej się uczyć w liceum. Artystka pojawiła się na rozpoczęciu roku szkolnego i co zaskakujące – towarzyszyli jej policjanci! Czy wokalistka potrzebowała ochrony? Zobaczcie, co się dział w szkole. Roksana Węgiel razem z policją zaczęła rok szkolny! Roksana Węgiel często bierze udział w ważnych projektach. Tym razem postanowiła wesprzeć akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tej inicjatywy gwiazda pojawiła się w towarzystwie policji na rozpoczęciu roku szkolnego w Sosnowcu. Jej zdjęcia w asyście policji wywołały w sieci spore zamieszanie, ale spokojnie, Roksana Węgiel nie potrzebowała ochrony! Artystka, wykorzystała swoją popularność w słusznej sprawie i pokazywała, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Co więcej gwiazda zwróciła też uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą korzystanie ze smartfonów podczas przechodzenia przez pasy. Jak na akcję z udziałem Roksany Węgiel zareagowali uczniowie? Wizyta gwiazdy spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem uczniów, którzy z przyjemnością robili sobie z nią selfie. Fanki Roksany są zachwycone tym wydarzenie i faktem, że piosenkarka tak chętnie bierze udział w tego typu akcjach, które mają na celu promowanie bezpieczeństwa wśród uczniów. Brawo!!👏 Taak❤️❤️ Podobają Wam się takie akcje z gwiazdami? Zobaczcie zdjęcia Roksany Węgiel?  

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Roksana Węgiel wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Skrajne opinie fanów show!

Kwestią czasu było pojawienie się Roksany Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego. 14-letnia wokalistka jest na samym szczycie i wszyscy chcą z nią pracować. Jednak fanom show nie do końca odpowiada udział tak młodej gwiazdy w programie. Dlaczego? Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego Nie ma co ukrywać - program Kuby Wojewódzkiego jest przeznaczony starszej publiczności ze względu na ostre żarty dziennikarza i jego sposób prowadzenia rozmowy. "Król TVN" nie boi się trudnych pytań, oscylujących na granicy dobrego smaku. Czy 14-letnia Roksana będzie czuła się dobrze u Kuby na kanapie? Rozmowa została już nagrana, a z InstaStories Wojewódzkiego wynika, że Węgiel podarowała mu debiutancką płytę z autografem, nazywając go "wujkiem". W show zaśpiewa również singiel "Lay Low". Drugim gościem dziennikarza była zaś Agata Kulesza: aaaaaaaaaa we #wtorek u mnie #ligamistrzów a dokładnie #ligamistrzyń @agata_kuleszaofficial (pomimo, że to nie jest jej konto) oraz @roxie_wegiel #oscar spotyka #eurowizjajunior  Co fani talk-show piszą o udziale Roxie? Na Węgiel znów wylał się hejt... Ta program do oglądania dla ludzi od 16r.z a zaprasza 14 czy tam 15 latke 😂 ma to sens   Pani Agata super🔥 Ale tam mała... No niee   Domowe przedszkole? Proszę Cię Kuba... - piszą niektórzy fani. Inni na szczęście cieszą się z udziału Roksany: Dlaczego nasz naród ciagle narzeka ? Wszystko nie tak? I co Wam ta Roxi zrobiła ? Czy ktoś w ogóle słyszał jak na spiewa na żywo i jaki ma głos? Banda frustratów - pyta jeden z widzów. Mamy nadzieję, że Kuba stanie w obronie swojej młodej rozmówczyni i wytłumaczy fanom, dlaczego zaprosił Roksanę...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner