Ceny biletów na koncert Roxie
Newsy

Roksana Węgiel ma już zaległości w szkole? Szczerze przyznaje: "Jest ciężko..."

Roksana Węgiel ma już zaległości w szkole? Szczerze przyznaje: "Jest ciężko..."

Niedawno Roksana Węgiel rozpoczęła naukę w liceum ogólnokształcącym. Piosenkarka nie zdecydowała się na szkołę w Warszawie czy w innym dużym mieście w Polsce, a uczy się w swoim rodzinnym Jaśle. Szkoła dopiero co zaczęła się, a młoda artystka ma już sporo zaległości! 14-latka jest w trasie koncertowej... Czy ma czas na naukę?

Roksana Węgiel współprowadzącą "You Can Dance. Nowa Generacja"!

Roxie ma zaległości w szkole 

Roksana Węgiel nie narzeka na brak zajęć. W ostatnich miesiącach młoda artystka m.in. wydała swoją pierwszą płytę, zagrała masę koncertów, udzieliła niezliczoną ilość wywiadów oraz ruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową! 14-latka ma grafik wypełniony po brzegi, a jednak w tym wszystkim znalazła czas na ukończenie gimnazjum oraz dostanie się do wybranego przez nią liceum ogólnokształcącego! Niestety okazuje się, że rok szkolny dopiero się zaczął, a piosenkarka ma już sporo zaległości! Czy Roksanie uda się zaliczyć semestr?

- Jest ciężko, nie ukrywam, dużo zaległości się tworzy cały czas, ale daję radę. Będę miała indywidualny tok nauczania od drugiego półrocza. Będę przychodziła do szkoły. Nauczycielka będzie tylko mi tłumaczyć materiał, na którym mnie nie było, żebym mogła go zaliczyć - zdradziła Roxie w rozmowie z "Pudelkiem". 

Dodała, że z rówieśnikami ma kontakt internetowy, więc nie jest odseparowana od kolegów i koleżanek. Chciałaby czasem spotkać się z nimi, jednak jej praca sprawia jej ogromną przyjemność.

Niczego nie żałuję, bardzo się cieszę, że to wszystko tak się potoczyło - zakończyła Roksana rozmowę. 

Roksana Węgiel niedługo kończy swoją trasę koncertową, jednak to nie oznacza braku dla niej pracy. Młoda gwiazda będzie np. 24 listopada współprowadzić Eurowizję Junior 2019. Polskę będzie reprezentować Wiki Gabor.

Roxie Węgiel rozpoczęła naukę w liceum.

Roksana Węgiel na gali magazynu
East News

Artystka niedługo kończy trasę koncertową. 

Roksana Węgiel
EastNews

Zobacz także
Roksana Węgiel o Edycie Górniak i Cleo

Roksana Węgiel wie, jak rozwiązać konflikt Cleo i Edyty Górniak!

Roksana Węgiel i Viki Gabor

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na Eurowizję Junior 2019! Co o niej myśli?

 

Zuzanna Jabłońska gościła w redakcji party.pl
Instagram
Newsy
Zuza Jabłońska pójdzie w ślady Roxie Węgiel? Tylko nam zdradziła, czy wystąpi na Eurowizji Junior!
Zuza Jabłońska pójdzie w ślady Roxie Węgiel? Tylko nam zdradziła, czy wystąpi na Eurowizji Junior!

Zuza Jabłońska to finalistka pierwszej edycji " The Voice Kids ". Mimo że ma zaledwie 16 lat, to zaczyna już podbijać polski rynek muzyczny. W swojej karierze zdobyła nawet nominację do Fryderyków za Teledysk Roku. Co więcej, Zuza Jabłońska niedługo wystąpi w duecie z Baronem. Można podejrzewać, że przed nią jeszcze wiele sukcesów. Niektórzy zastanawiają się, czy Zuza pójdzie w ślady Roksany Węgiel, finalistki 2. edycji 'The Voice Kids" i też weźmie udział w Eurowizji Junior. Zobaczcie, co zdradziła nam Zuzanna!  Zuza Jabłońska ma już pomysł na siebie i swoją karierę Zuza zdradziła nam, czy pojawi się na Eurowizji Junior! Zobacz także:  Zuza Jabłońska zdradziła nam swoje najbliższe plany. Szykuje prawdziwą rewolucję!

Gwiazdy na festiwalu w Sopocie
East News
Newsy
Kto wyglądał najlepiej na festiwalu w Sopocie? Szpak, Roxie a może Grzeszczak? Głosuj na najlepszy look!
Kto wyglądał najlepiej na festiwalu w Sopocie? Szpak, Roxie a może Grzeszczak? Głosuj na najlepszy look!

Trzeci dzień festiwalu Top of The Top 2019 już za nami! Od 13 do 15 sierpnia na scenie w Sopocie wystąpiła cała plejada największych gwiazd sceny muzycznej. Podczas imprezy zaśpiewali m.in. Agnieszka Chylińska, Roksana Węgiel, Michał Szpak, Kayah, Cleo, Sylwia Grzeszczak czy Ewa Farna. Artyści zachwycali jednak nie tylko swoimi głosami, ale i stylizacjami. Kto podczas najnowszej edycji festiwalu Top Of The Top 2019 wybrał najciekawszą kreację?  Zobaczcie wybrane przez nas stylizacje i zdecydujcie, która z nich jest najfajniejsza! Michał Szpak w wielkim kapeluszu i masce z piórami przyćmił wszystkich? Głosujcie w naszym plebiscycie na najlepszą stylizację festiwalu! 

Farna, Grzeszczak i Cleo w Sopocie
EastNews/ons
Newsy
Roxie Węgiel, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak... Zobacz gwiazdy podczas 2. dnia festiwalu w Sopocie
Roxie Węgiel, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak... Zobacz gwiazdy podczas 2. dnia festiwalu w Sopocie

Ale to była impreza! Drugiego dnia na Top of the Top Sopot Festival wystąpiło mnóstwo gwiazd. Na scenie nie zabrakło Eweliny Lisowskiej , Kayah, Ewy Farnej, Roxie Węgiel czy Edyty Górniak i Andrzeja Gromala, pseud. Gromee. Koncert gwiazd był zapowiedziany jako #iDance.  Imprezę poprowadzili Agnieszka Woźniak Starak w parze z Filipem Chajzerem Jak sobie poradzili?  Dzisiaj uderzymy w porządne tango! - mówił ze sceny Filip Chajzer. W ramach koncertu Top of the Top na scenie pojawili się również młodzi artyści z zagranicy. Widzowie przez cały czas trwania programu mogli głosować na najlepszego wokalistę, który otrzyma nagrodę Bursztynowego Słowika. 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner