Roksana Węgiel, Roxie
instagram
1/4
Roksana Węgiel, Roxie
instagram

 

Zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior 2018 nie jest już singielką! Roksana Węgiel poznała miłość podczas jednego z ostatnich konkursów. Serce naszej polskiej dumy mocniej zabiło na widok przystojnego reprezentanta Białorusi. Młoda gwiazda potwierdziła już swój związek w sieci. A my wiemy więcej o partnerze nastolatki. I potwierdzamy, że w jego głosie z pewnością można się zakochać.

 

Kim jest wybranek Roksany? Odpowiedź na kolejnej stronie. 

 

Zobacz: Ma szansę na światową karierę? Wiemy, co po wygranej na Eurowizji planuje Roksana Węgiel!

2/4
Roksana Węgiel, Roxie - chłopak
eastnews

 

Gwiazda eurowizyjnego hitu "Anyone I Want To Be" zakochała się w swoim rywalu z Białorusi! Wybrankiem Roksany jest Daniel Yastremski. Para poznała się podczas ostatniego Konkursu Eurowizji w Mińsku. Dziś nie widzi świata poza sobą! 

 

Daniel Yastremski od Roksany Węgiel starszy jest o rok, czyli ma 15 lat. Białorusin urodził się w Stanach Zjednoczonych, jednak gdy był mały rodzice zadecydowali o powrocie do ojczyzny. Wybranek Polki piosenką "Time" wygrał preselekcje do Eurowizji Junior 2018. Niestety w oficjalnym głosowaniu zajął dopiero 7. miejsce. A jak para prezentuje się razem?

3/4
Roksana Węgiel, Roxie
instagram

 

Choć gwiazda już wcześniej publikowała zdjęcia z Danielem, dopiero teraz zdecydowała się na potwierdzenie związku. Fani zachwycili się wiadomością! Czy tych dwoje niedługo usłyszymy w jakimś duecie? 

Jejku dowiedziałam się że jesteś z Danielem ale super mega do siebie pasujecie powodzenia - napisała jedna z internautek.

4/4
Mat. prasowe/Andres Putting

 

My zachwyciliśmy się głosem Daniela! A wy? Koniecznie posłuchajcie jak śpiewa! 

 

Daniel Yastremski: 

Więcej na temat Roksana Węgiel