To nie "Taniec z gwiazdami", ale serial "Rodzinka.pl" o rodzinie Boskich zrobił z niej gwiazdę. Pięć lat temu Olga Kalicka po raz pierwszy zagrała z Maćkiem Musiałem i od razu przypięto jej łatkę „dziewczyny Musiała”. Zapytaliśmy ją, czy tak naprawdę kiedykolwiek byli razem.

Reklama

To zabawne, bo my nigdy nie byliśmy parą! Kiedy zaczynaliśmy grać, ja byłam pełnoletnia, a Maciek miał 16 lat. Traktowałam go raczej jak młodszego brata. Znaliśmy się już od podstawówki, opowiada ze śmiechem Olga w magazynie "Flesz".

Co w takim razie z miłością? Olga Kalicka niedawno rozstała się z chłopakiem. Jednak przyznaje, że zachwalane przez niektóre gwiazdy życie singielki wcale jej nie odpowiada.

Moje pokolenie nauczyło się wyrzucać zepsute buty na śmietnik, nikomu już nie chce się niczego reperować. A ja uważam, że zakochanie nie wystarcza, bo o związek trzeba nieustannie dbać, twierdzi Olga.

Na razie jej życie kręci się wokół rodziny, nauki na Warszawskiej Akademii Teatralnej i "Tańca z gwiazdami." To bliscy pomagają Kalickiej złapać dystans do show-biznesu. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Magda Boczarska i "dziewczyna" Musiała zagrają w niemieckim serialu!

Zobacz także

Olga Kalicka ze swoimi kolegami z planu "Rodzinka.pl"

Reklama

Olga Kalicka bierze obecnie udział w show Taniec z gwiazdami

East News
Reklama
Reklama
Reklama