Sara Boruc na bieżąco relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych - nic więc dziwnego, że gwiazda od razu pochwaliła się taką nowiną! Jak się okazało, w jej rodzinie pojawiło się kolejne dziecko! Tym razem to Ines Mannei - siostra Sary Boruc - została szczęśliwą mamą. Świeżo upieczona ciocia, Sara Boruc, nie kryje swojej radości i pochwaliła się już pierwszym zdjęciem maleństwa.

Reklama

Siostra Sary Boruc urodziła!

Jakiś czas temu siostra Sary Boruc wzięła ślub ze swoim ukochanym, Cezarym. Niedługo po eleganckiej uroczystości okazało się, że Ines Mannei spodziewa się dziecka. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że jej maleństwo jest już na świecie! Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych popularna siostra Ines Mannei - Sara Boruc, która od dzisiaj jest także świeżo upieczoną ciocią!

Instagram/Sara Boruc

Zobacz także: Sara Boruc z torebką za 40 tys. zł wybrała się do kawiarni! Szokuje też cena koszuli. Nowe zdjęcia paparazzi

Identyczne zdjęcie pojawiło się również na instagramowym profilu świeżo upieczonej mamy. Siostra Sary Boruc nie zaspokoiła jednak ciekawości internautów i póki co nie zdradziła płci, ani imienia maleństwa.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Syn Artura Boruca w klapkach wartych prawie tysiąc złotych! Sara pokazała zdjęcie chłopca

Zobacz także
Reklama

Jesteśmy pewni, że Sara Boruc doskonale odnajdzie się w roli cioci, a jej siostra będzie mogła liczyć na jej wsparcie. Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonej mamie i cioci!

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama