Iwona Pavlović na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Wielka radość w domu Iwony Pavlović! Rodzina jurorki "Tańca z Gwiazdami" powiększyła się

Iwona Pavlović na planie Tańca z Gwiazdami
East News

Iwona Pavlović ma powody do świętowania! Jedna z najpopularniejszych jurorek "Tańca z Gwiazdami" pochwaliła się swoim wielkim szczęściem. Iwona Pavlović w rozmowie z "Faktem" przyznała, że kilka tygodni temu jej rodzina powiększyła się - gwiazda Polsatu została... babcią! Ojcem został bowiem syn męża Iwony Pavlović, jurorka jest więc przybraną babcią dla maleństwa. 

Będziemy dziadkami od rozpieszczania, bo tak podobno najlepiej! - przyznała w rozmowie z "Faktem". - Jesteśmy z Wojciechem bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Wspieramy młodych i mam nadzieję, że się zrealizujemy i sprawdzimy w roli dziadków.

Okazuje się, że Iwona Pavlović ma jeszcze jeden powód do radości!

Iwona Pavlović matką chrzestną

Ale jurorka "Tańca z Gwiazdami" została nie tylko babcią! Okazuje się, że zaledwie kilka dni temu Iwona Pavlović została również mamą chrzestną małej Róży. Gwiazda show Polsatu nie ukrywa swojego szczęścia! Zobaczcie, co napisała na Instagramie. 

"Być może dla Świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym Światem"❤🌹
Dziś zostałam mamą chrzestną tej małej perełki i moje serce wypełnia miłość, radość i wzruszenie😇😙#rosas🌹#chrzest#czarnamamba#matkachrzestna#mojamala#- napisała pod zdjęciami z uroczystości. 

Iwonie Pavlović gratulujemy! Myślicie, że dumna babcia i mama chrzestna zabierze kiedyś dzieci na nagrania "Tańca z Gwiazdami"?

Iwona Pavlović została babcią.

Iwona Pavlović udzieliła wywiadu dla magazynu "Party"
East News

 

Więcej na temat Iwona Pavlović
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08