Anna Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony
Instagram

Rodzina Anny Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" się powiększyła!

Anna Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony
Instagram

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek 6. edycji programu. Niedawno zdradziła, że jest zakochana, a teraz okazuje się, że w jej życiu przyszedł czas na kolejną poważną decyzję i Anna pokazała na Instagramie zdjęcie z nowym członkiem rodziny. Uczestniczka hitowego programy TVP1 zdecydowała się na psa. Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" ma psa!

Uczestniczka szóstej edycji programu nie znalazła w nim miłości, ale zdobyła ogromną popularność. Obecnie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco informuje, co słychać w jej życiu prywatnym. Właśnie pochwaliła się na Instastories nowymi zdjęciami z czarnym, uroczym szczeniakiem.

Właśnie wróciliśmy od weterynarza, mała jest zaszczepiona, sprawdzona, wszystko jest w porządku. Żeby się tylko dobrze chowała. Przy szczepieniu nawet nie zapiszczała, także twardzielka z niej. Bardzo się cieszę - powiedziała Anna na temat nowego psa.

Rodzina Anny Stelmaszczyk powiększyła się o psa. Uczestniczka popularnego programu jest oczarowana i wygląda na to, że czarna suczka skradła jej serce. Sami spójrzcie, jak uroczo wygląda psiak!

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" ostro o Agacie i Paulinie! Nie uwierzycie, co powiedział o swoich kandydatkach z programu

Anna Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony kupiła psa
Instagram

Anna Stelmaszczyk prowadzi bardzo aktywny styl życia. Teraz do codziennych aktywności dołączą spacery z psem. 

Anna Stelmaszczyk Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48