Najpierw bożyszcze nastolatek, później obiekt żartów, dzisiaj ceniony aktor. Robert Pattinson przeszedł nieoczywistą drogę. Saga "Zmierzch" przyniosła mu wielką popularność — podobnie jak Kristen Stewart. Po latach oboje przyznają, że nie znoszą tej serii. Przez pewien czas aktorzy byli parą także w życiu prywatnym, ale rozstali się w cieniu skandalu. Później Roberta Pattinsona łączono z różnymi pięknościami. Gwiazdor od lat związany jest z Suki Waterhouse i wygląda na to, że niedługo artyści zostaną rodzicami.

Reklama

Robert Pattinson i Suki Waterhouse będą mieli dziecko

Już od wielu lat Suki Waterhouse i Robert Pattinson są parą. Aktorzy przez długi czas trzymali swoją bliską relację w tajemnicy, dopiero po pięciu latach pojawili się razem na imprezie branżowej. Gwiazdy rzadko wypowiadają się na swój temat w rozmowie z mediami, choć w lutym br. modelka nieco się otworzyła na łamach "Sunday Times".

Zobacz także: Jennifer Aniston przerwała milczenie. Nagle pokazała wiadomości od Maathew Perry'ego

Robert Pattinson i Suki Waterhouse
Robert Pattinson i Suki Waterhouse Rex Features/East News
Jestem zszokowana, że jestem z kimś tak szczęśliwa przez prawie pięć lat. Gdy widzę na ekranie telefonu jego imię i nazwisko lub nawet powiadomienie o SMS-ie, zawsze jestem niesamowicie podekscytowana i myślę, że on czuje to samo. Zawsze mamy sobie tak wiele do powiedzenia
— powiedziała Suki Waterhouse.

Pierwsze plotki o ciąży aktorki pojawiły się w październiku, gdy Robert Pattinson i Suki Waterhouse przyszli na galę GO Awards w Los Angeles. Po zdjęciach wykonanych na imprezie w Mieście Aniołów internauci zaczęli spekulować, że gwiazdy spodziewają się dziecka.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse
Robert Pattinson i Suki Waterhouse DPRF/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News

Wreszcie do doniesień odniosła się sama Suki Waterhouse. Modelka zażartowała z medialnego zamieszania, a także swojej kreacji z gali. Ten komentarz nie pozostawia już złudzeń.

Zdecydowałam się założyć dziś coś szczególnie błyszczącego, bo pomyślałam, że to odwróci waszą uwagę od czegoś innego, co się dzieje. Nie jestem jednak pewna, czy mi się udało
— napisała na X (kiedyś Twitter) Suki Waterhouse.
Robert Pattinson i Suki Waterhouse
Robert Pattinson i Suki Waterhouse Rex Features/East News
Robert Pattinson i Suki Waterhouse
Robert Pattinson i Suki Waterhouse Rex Features/East News

Zobacz także: Dramat aktora "Gry o Tron". Hafthor Julius Bjornsson stracił córkę. "Jej serce przestało bić"

Reklama

Wygląda na to, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostaną rodzicami. Aktor znany z takich hitów jak "Batman", "Lighthouse", "Good Time", "Harry Potter i Czara Ognia" czy "Tenet" najwyraźniej znalazł szczęście u boku modelki. Przypominamy, że w tym roku także Daniel Radcliffe został ojcem. Odtwórca roli Harry'ego Pottera doczekał się pierwszego dziecka.

Reklama
Reklama
Reklama