Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

Robert Makłowicz szczerze o konflikcie z Magdą Gessler! Kto komu wybaczył?

Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

Robert Makłowicz odniósł się do konfliktu z Magdą Gessler! W wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Flesz" przyznał, czy będzie rywalizował z restauratorką w stacji Food Network, w której oboje będą prowadzić swoje programy kulinarne. Już na prezentacji jesiennych nowości programowych stacji TVN oboje wprawili dziennikarzy w osłupienie. Powód? Na scenie pojawili się... pod rękę! Czy ten gest oznaczał zawieszenie broni?

 

Przeczytaj także: Robert Makłowicz stracił pracę w TVP!

 

Robert Makłowicz pogodził się z Magdą Gessler?

Kilka lat temu Makłowicz niepochlebnie wypowiedział się o programie "Kuchenne rewolucje", których gospodynią jest Gessler, co wówczas rozsierdziło Magdę. Kto wyciągnął pierwszy rękę na zgodę?

Między nami nigdy nie było żadnego konfliktu! Wyraziłem swoje zdanie na temat "Kuchennych rewolucji", a nie samej Magdy. Tego typu programy mnie nie interesują, bo więcej w nich wyreżyserowanych łez i psychodramy niż gotowania. Równie dobrze mogliby tam skakać w workach. Ale coś, co nie jest dla mnie, wcale nie musi być złe - powiedział w rozmowie z "Fleszem".

A co Robert Makłowicz mówi o samej Magdzie Gessler? Nie szczędzi jej... pochwał!

Magdę znam od lat i cenię za to, co zrobiła dla kulinariów, bo nie można jej odmówić smaku i zmysłu do prowadzenia restauracji. Do niej należały niegdyś m.in. dwa wspaniałe lokale: serwująca dania kuchni hiszpańskiej Casa Valdemar i rosyjskiej – Caryca - dodał.

Jesteś ciekaw dlaczego Makłowicz mówi o sobie, że jest "klasycznym kundlem"? Jak wspomina zmarłego tragicznie przyjaciela Piotra Bikonta i... czy zrobił kuchenne rewolucje w knajpce własnego syna? Przeczytasz to wszystko w nowym "Fleszu"!

 

Robert Makłowicz i Magda Gessler zakopali wojenny topór!

Mateusz Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

 

Robert Makłowicz poprowadzi program "Makłowicz w drodze" w stacji Food Network, należącej do grupy TVN.

Robert Makłowicz odszedł z TVP
Eastnews

 

Więcej na temat Magda Gessler Robert Makłowicz
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47