Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN
Newsy

Robert Makłowicz szczerze o konflikcie z Magdą Gessler! Kto komu wybaczył?

Robert Makłowicz szczerze o konflikcie z Magdą Gessler! Kto komu wybaczył?

Robert Makłowicz odniósł się do konfliktu z Magdą Gessler! W wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Flesz" przyznał, czy będzie rywalizował z restauratorką w stacji Food Network, w której oboje będą prowadzić swoje programy kulinarne. Już na prezentacji jesiennych nowości programowych stacji TVN oboje wprawili dziennikarzy w osłupienie. Powód? Na scenie pojawili się... pod rękę! Czy ten gest oznaczał zawieszenie broni?

 

Przeczytaj także: Robert Makłowicz stracił pracę w TVP!

Jak uchronić restauratorów przed przed bankructwem? Posłuchajcie, co powiedziała nam Magda Gessler!

 

Robert Makłowicz pogodził się z Magdą Gessler?

Kilka lat temu Makłowicz niepochlebnie wypowiedział się o programie "Kuchenne rewolucje", których gospodynią jest Gessler, co wówczas rozsierdziło Magdę. Kto wyciągnął pierwszy rękę na zgodę?

Między nami nigdy nie było żadnego konfliktu! Wyraziłem swoje zdanie na temat "Kuchennych rewolucji", a nie samej Magdy. Tego typu programy mnie nie interesują, bo więcej w nich wyreżyserowanych łez i psychodramy niż gotowania. Równie dobrze mogliby tam skakać w workach. Ale coś, co nie jest dla mnie, wcale nie musi być złe - powiedział w rozmowie z "Fleszem".

A co Robert Makłowicz mówi o samej Magdzie Gessler? Nie szczędzi jej... pochwał!

Magdę znam od lat i cenię za to, co zrobiła dla kulinariów, bo nie można jej odmówić smaku i zmysłu do prowadzenia restauracji. Do niej należały niegdyś m.in. dwa wspaniałe lokale: serwująca dania kuchni hiszpańskiej Casa Valdemar i rosyjskiej – Caryca - dodał.

Jesteś ciekaw dlaczego Makłowicz mówi o sobie, że jest "klasycznym kundlem"? Jak wspomina zmarłego tragicznie przyjaciela Piotra Bikonta i... czy zrobił kuchenne rewolucje w knajpce własnego syna? Przeczytasz to wszystko w nowym "Fleszu"!

 

Robert Makłowicz i Magda Gessler zakopali wojenny topór!

Mateusz Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN

 

Robert Makłowicz poprowadzi program "Makłowicz w drodze" w stacji Food Network, należącej do grupy TVN.

Robert Makłowicz odszedł z TVP
Eastnews

 

Magda Gessler, Piotr Czaykowski
Instagram/Piotr Czaykowski
Newsy
Magda Gessler zachwycona Piotrem Czaykowskim z "Azji Express"! "Piotr jesteś..." Z tymi komplementami trudno się nie zgodzić ;)
Magda Gessler zachwycona Piotrem Czaykowskim z "Azji Express"! "Piotr jesteś..." Z tymi komplementami trudno się nie zgodzić ;)
Magda Gessler
ONS
Newsy
Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu! Opinie fanów mocno podzielone... "Nie do poznania"
Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu! Opinie fanów mocno podzielone... "Nie do poznania"
Gessler zrobi "Kuchenne rewolucje" za granicą
Newsy
Ludzie chcą jeszcze oglądać Magdę Gessler? Znamy wyniki oglądalności ostatniego sezonu"Kuchennych rewolucji"
Ludzie chcą jeszcze oglądać Magdę Gessler? Znamy wyniki oglądalności ostatniego sezonu"Kuchennych rewolucji"

  "Kuchenne rewolucje" hitem wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek 17. sezonu programu prowadzonego przez Magdę Gessler. Czy ostatnia seria kulinarnego show przyciągała miliony widzów przed telewizory? Stacja pokonała konkurencję? Tak! Okazuje się, że "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler były prawdziwym hitem! Ile osób oglądało reality-show?  Zobacz także:  Za co płacą właściciele restauracji? Magda Gessler zdradziła kulisy "Kuchennych rewolucji"!   Wyniki oglądalności "Kuchennych rewolucji" Program "Kuchenne rewolucje" pojawia się na antenie TVN już od 8 lat. W tym czasie widzowie pokochali Magdę Gessler, która pomaga odnieść sukces właścicielom restauracji. Ale czy program wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory? Zdecydowanie tak! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl 17. sezon "Kuchennych rewolucji" oglądało średnio 2,42 mln osób! W czasie nadawania programu TVN był liderem na rynku telewizyjnym.  Wy również oglądaliście ostatni sezon "Kuchennych rewolucji"? Czekacie już na nowe odcinki programu prowadzonego przez Magdę Gessler?   Zobacz także:  Magda Gessler  idzie  do sądu! „Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek’’   17. serię "Kuchennych rewolucji" oglądało średnio 2,42 mln widzów. Program prowadzony przez Magdę Gessler był hitem wiosennej ramówki TVN.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner