Robert Makłowicz odszedł z TVP
Eastnews

Robert Makłowicz po 20 latach stracił program w TVP! Zobacz jego oświadczenie!

Robert Makłowicz odszedł z TVP
Eastnews

Koniec programu „Makłowicz w podróży”! Robert Makłowicz po 20 latach stracił program w TVP. O tym, że program znanego dziennikarza nie pojawi się już na antenie TVP, poinformował sam Makłowicz na swoim Facebooku. 

 

Robert Makłowicz stracił swój program w TVP. Oświadczenie Makłowicza

W ostatnich dniach było bardzo głośno o Robercie Makłowiczu, bowiem dziennikarz wypomniał TVP, że stacja wykorzystała jego wypowiedź do promocji spotu TVP. W nagraniu promującym TVP Makłowicz mówi: smakuje wyłącznie słodko i doskonale. Widzowie mogą pomyśleć, że chodzi o TVP, ale jak napisał Makłowicz na Facebooku, chodziło nie o stację, a o program "Bake Off". W spocie wystąpili też m.in. prezenterzy "Wiadomości" Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec. Początkowo TVP tłumaczyło, że każda z osób, która wzięła udział w nagraniu, była poinformowana o tym, że materiał będzie wykorzystany w spocie. Kolejną odpowiedzią TVP było zdjęcie programu Makłowicza z anteny. Żałujecie? 

 

Oświadczenie Roberta Makłowicza na Facebooku:

Szanowni Państwo,

Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu „Makłowicz w podróży” z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane. Domagałem się publicznie i domagam nadal wycofania spotu reklamującego TVP, w którym zmanipulowano mą wypowiedź, umieszczając ją w kontekście bieżącej polityki, której lepkiego jęzora starałem się w swej telewizyjnej aktywności unikać, jak pocałunku śmierci. Jednak nie udało się, pozostał absmak gorszy, niźli po konsumpcji płucek na kwaśno w barze dworcowym za Gomułki. Ukłony, Robert Makłowicz

Polecamy: Okrasa jak nastolatek, Gessler cała biała, Makłowicz na owieczce. Ta sesja zapada w pamięć!

 

Robert Makłowicz stracił swój program w TVP

Robert Makłowicz na gali "1000 razy M jak Miłość"
AKPA

Oświadczenie Roberta Makłowicza

Robert Makłowicz stracił program w TVP - oświadczenie na Facebooku
Facebook

 

Więcej na temat Robert Makłowicz
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22