Zarobki Roberta Lewandowskiego
ONS

Robert Lewandowski jest nie tylko naszym najlepszym piłkarzem, ale zdecydowanie najlepiej zarabiającym polskim sportowcem. Jeszcze większe pieniądze czekają na niego w Bayernie Monachium, do którego latem przenosi się z Borussi Dortmund. Bawarski gigant w zamian za podpisanie umowy zaoferował Lewandowskiego gigantyczne pieniądze. Przypomnijmy: Ta kwota zwala z nóg: w nowym klubie Lewandowski zarobi FORTUNĘ!

Piłkarz doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji finansowej, ale nie zamierza poprzestawać na samym zarabianiu pieniędzy jako piłkarz. Zgromadzony majątek chce też inwestować. Jak poinformował dziś menadżer gwiazdy, Cezary Kucharski, Lewandowski rozpoczął działalność biznesową jako wspólnik w firmie Protos Venture Capital. Robert będzie więc inwestował w polskie i europejskie projekty internetowe na wczesnym etapie rozwoju. Wśród wspólników firmy jest wielu doświadczonych inwestorów, co daje perspektywy na sukces świeżo upieczonego biznesmena.
 

Zasugerowałem Robertowi, aby patrzył perspektywicznie na swoje inwestycje. Nowe technologie i internet to ryzykowny, ale bardzo przyszłościowy sektor. Robertowi bardzo się ten pomysł spodobał. Spotkał się z zespołem z Protos VC, poznał spółki z portfolio funduszu i szybko się zdecydował - tłumaczy w rozmowie z TVN24bis Cezary Kucharski, który sam jest jednym z inwestorów w Protos Venture Capital.


Wszystko wskazuje na to, że Robert będzie efektywnie pomnażał swoją fortunę. Dołączy do ścisłej czołówki polskich miliarderów?

Zobacz: Anna Lewandowska wystąpi w dużej kampanii światowego giganta


Robert i Anna Lewandowscy na zakupach w centrum handlowym: