Robert Lewandowski pod Pałacem Prezydenckim

Tak wyglądał Robert Lewandowski w drodze do Pałacu Prezydenckiego. Paparazzi przyłapali piłkarza przed spotkaniem z Andrzejem Dudą 

Robert Lewandowski pod Pałacem Prezydenckim

Robert Lewandowski kilka dni temu przyleciał do Polski wraz z rodziną na zgrupowanie reprezentacji polski 2021. To nie jedyny powód! Piłkarz odebrał też odznaczenie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, a paparazzi przyłapali sportowca przed Pałacem Prezydenckim. Tak prezentował się najlepszy piłkarz świata!

Paparazzi przyłapali Roberta Lewandowskiego, jak przygotowywał się na spotkanie z Andrzejem Dudą

Robert Lewandowski odebrał od prezydenta Andrzeja Dudy Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Piłkarz, który w minionym roku zebrał wszystkie możliwe trofea piłkarskie teraz może do nich dołączyć kolejne ważne odznaczenie. Zawodnik Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski został uhonorowany przez prezydenta RP „za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej”

Nasz bohaterze, nie tylko dzisiejszego dnia i tej ceremonii, ale też śmiało można powiedzieć, nasz bohaterze narodowy w sportowym tego słowa znaczeniu. (...) Czytałem dużo o panu w ostatnim czasie, także pańskich wypowiedzi. Powiedział pan bardzo ładne zdanie, że pan nie liczy trofeów, które pan zdobywa, bo w tym momencie, w którym one są, pan myśli o następnych (...)  Trofea, które pan zdobywa, robią oszałamiające wrażenie - powiedział Andrzej Duda podczas oficjalnej części. 

Tymczasem paparazzi przyłapali Roberta Lewandowskiego w drodze do Pałacu Prezydenckiego i tuż po uroczystości. Zobaczcie, jak prezentował się najlepszy piłkarz świata...

Zobacz także: Szczęśliwy Robert Lewandowski pokazał twarz młodszej córeczki! Laura to już duża dziewczynka

Robert Lewandowski obiera order  od Andrzeja Dudy

Robert Lewandowski do Pałacu Prezydenckiego przyjechał w eleganckiej stylizacji. Piłkarz uchodzi za jednego z najlepiej ubranych sportowców. 

Robert Lewandowski obiera order  od Andrzeja Dudy

Do Polski Robert Lewandowski przyleciał prywatnym samolotem razem z całą rodziną. Co zaskakujące po odebraniu przyznanego wyróżnienia nie pochwalił się nim w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski obiera order

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03