Party Stories
Robert Lewandowski ubezpieczył nogi na 50 mln złotych
East News
Newsy

Te nogi są warte 50 milionów złotych!

Robert Lewandowski ubezpieczył swoje nogi na 50 mln złotych! Jak donosi „Super Express”, właśnie taką kwotę otrzymałby piłkarz, gdyby w wyniku kontuzji musiał zakończyć sportową karierę. Temat  ubezpieczenia wypłynął przed meczem Polski ze Szkocją. Fani i media obawiają się,  że rywale reprezentacji Polski mogą brutalnie faulować naszego najlepszego zawodnika. Po ostatnim, historycznym wyczynie, kiedy to Robert strzelił 5 goli w 9 minut Szkoci z pewnością będą próbować przeszkodzić Polakowi, żeby nie powtórzył swojego sukcesu podczas spotkania Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.

Benek, Bazyl, Gandalf i Gutek - redakcyjne pupile typują dzisiejszy wynik POLSKA-SENEGAL!

Nogi Lewandowskiego warte miliony!

Według ustaleń tabloidu Lewandowski płaci dodatkowo za swoje ubezpieczenie. Klub zapewnia bowiem tylko podstawową wersję.

Klub zapewnia podstawowy pakiet, ale jeśli ktoś chce mieć lepszy, to płaci z własnej kieszeni. Podejrzewam, że Robert nie żałował na to pieniędzy i wykupił pakiet najwyższy - uważa Radosław Gilewicz, były zawodnik VfB Stuttgart.

Okazuje się, że ubezpieczenie w Bayernie obejmuje także mecze Reprezentacji Polski - z ubezpieczenia jakie gwarantuje Lewandowskiemu PZPN, za ewentualną kontuzję zawodnik może liczyć na znacznie mniejsze kwoty. I tak za trwały uszczerbek na zdrowiu Lewandowski otrzymałby 40 tysięcy złotych, a koszty leczenia na terenie RP są pokrywane do 20 tysięcy złotych. Nie są zbyt duże kwoty, więc nic dziwnego, ze Robert postanowił kupić dodatkową polisę.  Miejmy jednak nadzieję, że mąż Anny Lewandowskiej nigdy nie będzie musiał korzystać z niej korzystać. Trzymamy również kciuki za dzisiejszy mecz Polaków!

 

Zobacz również: Anna Lewandowska o mężu:"Od dzisiaj mówię na niego Lewy Kosmita"

 

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski ubezpieczył nogi na 340 miliony
Newsy
Robert Lewandowski ubezpieczył nogi! Na jaką kwotę? Spadniecie z krzeseł

Robert Lewandowski poszedł śladami swoich kolegów i w końcu ubezpieczył... nogi! J ak podaje "Super Express", a właściwie Piotr Koźmiński, Lewandowski wykupił najdroższy pakiet - ubezpieczył cały swój kontrakt z Bayernem Monachium. W razie kontuzji lub uraz uniemożliwiającego dalszą karierę, dostanie...   Zobacz:  Ania i Robert Lewandowscy dostaną pół miliona złotych za sesję z Klarą?!   Robert Lewandowski ubezpieczył nogi ... aż 340 miliony złotych! To z pewnością więc najdroższe nogi w Polsce! Koźmiński w swoim artykule wyjaśnia, dlaczego Lewandowski podjął decyzję u ubezpieczeniu na tak wielką kwotę: U zachodnich sąsiadów jest tak, że klub przestaje płacić pensję piłkarzowi w przypadku, gdy ten jest niezdolny do gry przez ponad 6 tygodni. Co się wtedy dzieje?  Gdyby zawodnik nie miał ubezpieczenia prywatnego, mógłby liczyć tylko na to, co się należy w Niemczech „z urzędu”, czyli 2966 euro zasiłku chorobowego na miesiąc.  Jako że Lewandowski zarabia w Bawarii ponad 1,5 mln euro na miesiąc, gołym okiem widać różnicę. Dlatego, jak mówią fachowcy od ubezpieczeń, ponad 90 procent piłkarzy Bundesligi zawiera ubezpieczenia na własną rękę. Pakiety są przeróżne, można się ubezpieczyć między innymi na 50 % pensji, 75%, czy 100%. Z moich informacji wynika, że  kapitan polskiej kadry wybrał najwyższy pakiet – ubezpieczył cały swój kontrakt z Bayernem Monachium.   To oznacza, że w razie kontuzji Lewandowski otrzyma 100% tego, co ma zapisane w umowie. A że za rok zarabia około 20 mln euro, więc odszkodowanie wynosiłoby około 80 mln euro, czyli ok. 340 mln złotych. Najwyższą polisę ma Cristiano Ronaldo, wynosi ona około 103 mln euro!   Zobacz także:  Domowe sposoby na spuchnięte nogi   Lewandowski ubezpieczył swoje nogi!   Nogi piłkarza są warte fortunę! 

Marina Łuczenko i Anna Lewandowska jeżdżą bardzo drogimi samochodami
ONS
Newsy
Marina Łuczenko i Anna Lewandowska jeżdżą bardzo luksusowymi autami. Która ma droższy?
Jakie marki wybierają ukochane piłkarzy?

Wczoraj do Warszawy zjechali się wszyscy piłkarze reprezentacji Polski. Na zgrupowaniu pojawił się m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny , których pod jeden z hoteli przywiozły ukochane. Anna Lewandowska z mężem przyjechała samochodem marki Mercedes w białym kolorze. Sportsmenka wybrała model E250, którego cena wynosi ok.250 tysięcy złotych . Zobacz: Anna Lewandowska przywiozła Roberta na zgrupowanie reprezentacji. Niezłe ma auto! Marina z kolei odjechała spod hotelu, gdzie zameldował się jej narzeczony samochodem marki Porsche. Model Cayenne turbo S w salonie kosztuje ok 500 tysięcy złotych, jednak auto Wojciecha Szczęsnego z pewnością jest warte o wiele więcej. Wszystko za sprawą tuningu . Okazuje się bowiem, że piłkarz przerobił swoje auto w słynnej niemieckiej firmie Lumma Design. Sam narzeczony Mariny w jednym z wywiadów przyznał wówczas, że po tuningu jego auto " to już nie bestia, a potwór ". Zobacz: Marina przyleciała do Polski. Jeździ luksusowym autem Szczęsnego PAPARAZZI

Ile za udział w EURO 2016 zarobili polscy piłkarze?
East News
Newsy
Polscy piłkarzy zgarnęli fortunę za EURO 2016! Ile zgarnął Lewandowski i Błaszczykowski? A kto dostał najmniej?
Kwoty robią wrażenie!

Polscy piłkarze, za udział w EURO 2016, zgarną łącznie 8 milionów złotych! Właśnie taką sumę PZPN przeznaczył na wynagrodzenie dla naszych kadrowiczów, którzy sami ponoć zdecydowali, kto ile zgarnie z tej puli. Według doniesień Przeglądu Sportowego Zbigniew Boniek jeszcze przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej spotkał się z Robertem Lewandowskim, Kamilem Glikiem, Łukaszem Piszczkiem, Grzegorzem Krychowiakiem, Wojciechem Szczęsnym i Arturem Borucem i uzgodnił z nimi warunki ich wynagrodzenia. Piłkarze reprezentacji Polski otrzymają 40 procent kwoty, jaką dostanie PZPN za udział w EURO 2016 minus koszty pobytu we Francji- a te jak się okazuje są ogromne. Polski Związek Piłki Nożnej za pobyt w La Baule musi bowiem zapłacić ponad 4 miliony złotych! Podobną sumę Polacy będą musieli zapłacić za transport i pobyt w miejscach, w których odbywały się ich mecze.   A ile konkretnie zarobią polscy piłkarze? Według klasyfikacji punktowej, najwięcej bo po nieco ponad pół miliona złotych dostaną: Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Michał Pazdan.   Najmniej, czyli równo po 167 tysięcy złotych, dostali: Artur Boruc, Karol Linetty, Bartosz Salamon, Mariusz Stępiński i Jakub Wawrzyniak. Trener polskiej kadry, Adam Nawałka , zarobi tyle samo co najlepsi zawodnicy- ponad pół miliona złotych.   Waszym zdaniem pół miliona złotych dla trenera i  najlepszych zawodników to dużo czy mało?   Zobacz także: Fabiański pierwszy raz po Euro 2016 zabrał głos: "Dziękuję! To był jeden z najwspanialszych okresów reprezentacji!   Piłkarze dostaną łącznie 8 milionów złotych. Robert Lewandowski zarobi nieco ponad pół miliona złotych.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner