Robert Lewandowski ubezpieczył nogi na 50 mln złotych
East News

Te nogi są warte 50 milionów złotych!

Robert Lewandowski ubezpieczył nogi na 50 mln złotych
East News

Robert Lewandowski ubezpieczył swoje nogi na 50 mln złotych! Jak donosi „Super Express”, właśnie taką kwotę otrzymałby piłkarz, gdyby w wyniku kontuzji musiał zakończyć sportową karierę. Temat  ubezpieczenia wypłynął przed meczem Polski ze Szkocją. Fani i media obawiają się,  że rywale reprezentacji Polski mogą brutalnie faulować naszego najlepszego zawodnika. Po ostatnim, historycznym wyczynie, kiedy to Robert strzelił 5 goli w 9 minut Szkoci z pewnością będą próbować przeszkodzić Polakowi, żeby nie powtórzył swojego sukcesu podczas spotkania Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.

Nogi Lewandowskiego warte miliony!

Według ustaleń tabloidu Lewandowski płaci dodatkowo za swoje ubezpieczenie. Klub zapewnia bowiem tylko podstawową wersję.

Klub zapewnia podstawowy pakiet, ale jeśli ktoś chce mieć lepszy, to płaci z własnej kieszeni. Podejrzewam, że Robert nie żałował na to pieniędzy i wykupił pakiet najwyższy - uważa Radosław Gilewicz, były zawodnik VfB Stuttgart.

Okazuje się, że ubezpieczenie w Bayernie obejmuje także mecze Reprezentacji Polski - z ubezpieczenia jakie gwarantuje Lewandowskiemu PZPN, za ewentualną kontuzję zawodnik może liczyć na znacznie mniejsze kwoty. I tak za trwały uszczerbek na zdrowiu Lewandowski otrzymałby 40 tysięcy złotych, a koszty leczenia na terenie RP są pokrywane do 20 tysięcy złotych. Nie są zbyt duże kwoty, więc nic dziwnego, ze Robert postanowił kupić dodatkową polisę.  Miejmy jednak nadzieję, że mąż Anny Lewandowskiej nigdy nie będzie musiał korzystać z niej korzystać. Trzymamy również kciuki za dzisiejszy mecz Polaków!

 

Zobacz również: Anna Lewandowska o mężu:"Od dzisiaj mówię na niego Lewy Kosmita"

 

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy

Więcej na temat mecz
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43