Anna Lewandowska o sukcesie męża podczas wczprajszego meczu
ONS
Newsy

Anna Lewandowska o mężu: „Od dzisiaj mówię na niego Lewy Kosmita”

Anna Lewandowska skomentowała sukces swojego męża, który podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg przeszedł do historii strzelając 5 goli w 9 minut. Co powiedziała żona piłkarza w rozmowie z Dzień Dobry TVN?

Lewy kosmita - dzisiaj mówię na niego. Jestem szalenie dumna z niego i szczęśliwa. Poszłam późno spać bo nie mogłam spać z tych emocji. Oczywiście Robert się wyspał i pojechał już na trening. Muszę przyznać, że szalenie jestem dumna, bo jeszcze tą swoją skromnością po meczu gdzie powiedział: „No tak teraz muszę skupić się na następnym, w następnym również pokazać na co mnie stać". To jest imponujące - relacjonowała poranek z mężem „kosmitą” Lewandowska.

Dumna żona sportowca opowiedziała też, jak wyglądał ich wczorajszy wieczór po pełnym emocji meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.

Szliśmy spać a Robert zapytał się mnie: „Ania, czy ja mam się zastanawiać nad tym, co ja dzisiaj zrobiłem? ”. A ja się zaczęłam śmiać "nie może jutro". „No dobra, to jutro o tym pogadamy".

Robert Lewandowski zachwycił we wczorajszym meczu, podczas którego w zaledwie kilka minut przesądził o wyniku spotkania. Polak wszedł na boisko w drugiej połowie meczu, kiedy jego drużyna przegrywała 0:1. Lewandowski w mistrzowskim stylu strzelił rywalom 5 bramek w 9 minut. Wyczyn Lewandowskiego zachwycił internautów, którzy zalali sieć zabawnymi memami.

Zobacz: Po sukcesie Roberta Lewandowskiego Internet zalała fala memów. Musicie to zobaczyć!

Robert Lewandowski

Jeszcze ciepłe... ciasto "5 W 9" 󾌩 --> dla Robert Lewandowski❤️⚽️󾭞󾭞Bez glutenu, bez nabiału. Tak, tak.. Nie jemy glutenu i nabiału 󾌫Przepis: http://hpba.pl/ciasto-5-w-9/TO BĘDZIE MIŁY DZIEŃ!󾭚

Posted by Anna Lewandowska on 22 września 2015
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w okularach
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wielki sukces Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło złośliwości!

Sukces goni sukces! Robert Lewandowski to bez wątpienia nasza duma narodowa, co udowodnił podczas kilku ostatnich meczów. Wystarczy tylko przypomnieć słynne 5 goli w dziewięć minut strzelonych podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.  W najnowszym numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skomentował dobrą passę piłkarza: To był historyczny dla niemieckiej piłki nożnej w polskim  wydaniu. Podczas meczu Bayern Monachium z VfL Wolfsburg napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił pięć goli w 8 minut 59 sekund. Wreszcie nadszedł dzień, kiedy możemy mu wybaczyć te 12 mln euro zarabianych w 12 miesięcy. Sukcesy Roberta Lewandowskiego Sportowiec od kilkunastu dni jest na językach wszystkich mediów, również tych zagranicznych. Nad jego formą zachwycają się zarówno trenerzy, jak i koledzy z drużyny. We wtorek również zrobił ogromne wrażenie na swoich fanach i został najskuteczniejszym Polakiem w historii rozgrywek UEFA. O co chodzi? Lewandowski strzelił trzy bramki w Lidze Mistrzów, co przyczyniło się do tego, że jego zespół wygrał 5:0.    Życzymy dalszych sukcesów!   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN Robert Lewandowski na meczu Robert Lewandowski na konferencji Gilette

Robert Lewandowski w bialej koszuli na ulicy
Paparazzi
Newsy
Robert Lewandowski walczy o tytuł najlepszego piłkarza. Będziecie zdziwieni, z kim konkuruje!

Robert Lewandowski, po tym jak strzelił 5 goli w 9 minut podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg w szóstej kolejce niemieckiej Bundesligi, jest nie tylko bohaterem narodowym, ale i światowym. Najbardziej jednak chyba docenili go niemieccy dziennikarze. W jaki sposób?   Portal Sport1.de, który zawsze wybiera najlepszych piłkarzy ligowych kolejek stwierdził, że po wyczynie Lewandowskiego polski piłkarz nie ma żadnej konkurencji. Ale że według zasad głosowanie wśród fanów piłki musi się odbyć, wystawiono jak zawsze trzech piłkarzy, aby móc oddać na nich głos. Tylko że każdym z nich jest... Robert Lewandowski :) Jest wytypowany za to, że najszybciej strzelił trzy bramki krótkim czasie. Jest też niepokonany jako najszybszy strzelec czterech i... pięciu bramek w Bundeslidze:)) Do wygrania są miedzy innymi bilety na mecz Bayernu Monachium i koszulki Philippa Lahma. Wystarczy zagłosować na... Roberta Lewandowskiego!   Nic dziwnego, wyczyny Polaka omawia cały świat. Powstały memy z udziałem Lewandowskiego , polskie gwiazdy w ilościach hurtowych słały Robertowi gratulacje , a żona Anna Lewandowska mówi od tego dnia na niego "kosmita".   Naszym zdaniem Kayah powinna teraz zmienić słowa swojej piosenki i zaśpiewać "Lewy do... Lewego". Zgadzacie się? :)

Robert Lewandowski trafi do Księgi Rekordów Guinnessa
Newsy
Robert Lewandowski w Księdze Rekordów Guinnessa!

Jeszcze nie opadły emocje po tym, jak Robert Lewandowski i jego koledzy z Reprezentacji Polski awansowali do Euro 2016 a w mediach pojawiła się kolejna świetna informacja . Okazuje się bowiem, że Lewandowski trafi do Księgi Rekordów Guinnessa! Stanie się tak dzięki jego sukcesowi podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg. To właśnie wtedy Polak zdobył aż 5 goli w 9 minut! Niemiecki dziennik „Bild” donosi, że Robert został wyróżniony w czterech kategoriach. Piłkarz zostanie nagrodzony za: najszybszy hat-trick (trzy bramki w jednym meczu), najszybciej strzelone cztery gole, najszybciej strzelonych pięć goli i za pięć bramek zdobytych przez zawodnika, który rozpoczął grę z ławki dla rezerwowych. Lewandowski przekroczył kolejną barierę dźwięku - Bild zachwyca się Robertem Lewandowskim. Robert Lewandowski udowodnił, że jego nogi zdecydowanie warte są 50 milionów złotych . Po fenomenalnym występie podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg, pokazał formę w spotkaniach Reprezentacji Polski i w 41 minucie meczu Polska-Irlandia zdobył bramkę, która zaważyła o naszym zwycięstwie i awansie do Euro 2016. Sukcesem Polaków zachwycały się tłumy gwiazd i sam prezydent, Andrzej Duda. Zobacz także: Mama Roberta Lewandowskiego: "Kiedy to się skończyło, popłakałam się".   Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski z żoną, Anną