Robert Lewandowski pochwalił się swoim szczęściem. Piłkarz nie tylko pokazał, jak trenuje w towarzystwie malutkiej Laury, ale również opublikował zdjęcie, na którym widać twarze jego córeczek. Internauci są zachwyceni uroczą fotką Roberta Lewandowskiego z Klarą i Laurą. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Reklama

Robert Lewandowski pokazał swoje córki

Anna i Robert Lewandowscy razem z córkami już od kilku tygodni wypoczywają na wakacjach. Anna Lewandowska razem z dziewczynkami poleciała do Hiszpanii tuż przed rozpoczęciem EURO 2020 (2021), a Robert Lewandowski dołączył do nich, kiedy reprezentacja Polski odpadła z mistrzostw w piłce nożnej. Od tamtej chwili szczęśliwa rodzinka spędza czas razem.

Ostatnio sportowe małżeństwo postanowiło spędzić czas tylko we dwoje. Ania i Robert Lewandowscy wybrali się na romantyczny wypad do Włoch, ale teraz znów są w Hiszpanii z córkami.

Instagram/_rl9

Robert Lewandowski nawet podczas wakacji nie zapomina o treningu. Piłkarz podczas relacji na InstaStories pokazał, jak ćwiczy razem z młodszą córką, Laurą. Dziewczynka zaledwie kilka miesięcy temu skończyła roczek i jak widać, rośnie jak na drożdżach.

Instagram @_rl9

Dumny tata opublikował również na Instagramie urocze zdjęcie na którym widać twarze Klary i Laury!

Zobacz także

Poranny trening... poziom trudny ????????- napisał Robert Lewandowski.

Internauci są zachwyceni wspólną fotką piłkarza i jego córek.

- Dziewczynki takie podobne???? u nas też taki team????❤️
- Pięknie i uroczo! ????
- Hahaha BOSKO!!!!! ????????❤️
- Śliczne dziewczynki, cudny rodzinny obrazek ????- komentują fani.

Zobaczcie nowe zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córkami!

Zobacz także: Klara Lewandowska ma zajęcia edukacyjne nawet na wakacjach! Anna Lewandowska pokazała uroczy kącik do nauki

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama