Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News

Robert Lewandowski pobił się na treningu z kolegą z Bayernu Monachium. Co się stało?

Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News

Niemieckie media informują, że Robert Lewandowski wdał się w bójkę podczas treningu Bayernu Monachium z Kingsleyem Comanem, kolegą z drużyny. Do konfliktu między piłkarzami miało dojść po czwartkowym treningu, który odbył się w godzinach porannych. Zobaczcie co się stało!

Robert Lewandowski pobił się z kolegą na treningu?

Jak donosi niemiecki dziennik „Bild” polski piłkarz podczas treningu zaczął pouczać Comana. Koledze z drużyny nie spodobało się, że Lewandowski krytykuje go przy innych i doszło między nimi do kłótni, która szybko przerodziła się w zwykłą przepychankę. Szybko zainterweniowali pozostali piłkarze obecni na treningu i rozdzielili mężczyzn. 

Jak zareagował trener klubu na bójkę piłkarzy?

Według doniesień niemieckiego tygodnika trener Bayernu, Nico Kovac, w dosyć niespodziewany sposób zareagował na bójkę. Zamiast odesłać skłóconych zawodników do szatni, kazał wszystkim dalej uczestniczyć w treningu. Jak informuje „TZ” piłkarze mieli okładać się pięściami po twarzy. Z podanych informacji wynika, że Robert Lewandowski zażartował z Comana, który źle zrozumiał polecenie trenera podczas zajęć. Bayern Monachium nie skomentował tego zajścia.

 

Zobacz także: Reprezentacja rozpoczęła zgrupowanie w Warszawie. Robert Lewandowski zadał szyku, a pozostali piłkarze?

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na Instagramie
Instagram

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23