Robert Lewandowski zdecydował się powiększyć swoje biznesowe imperium o trzypoziomową, elegancką restaurację w ekskluzywnym miejscu w Warszawie. Piłkarz zadbał o to, by jego wejście w świat gastronomii odbyło się z odpowiednim przytupem. Dlatego właśnie "Nine's" będzie miała aż trzy kuchnie, cukiernię, bar, a także tłocznię mleka migdałowego! Czy to oznacza, że piłkarz zdecydował się serwować zaskakujące i oryginalne dania? Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, odpowiedzialny za organizację tego miejsca zaskoczył fanów, mówiąc, że miejsce należące do najlepszego piłkarza na świecie będzie serwowało dania przede wszystkim kuchni amerykańskiej, która przecież niekoniecznie słynie z nisko kaloryczności... Jakie ceny pojawią się w menu? Ile będzie kosztować nas obiad dla dwóch osób? Restauracja właśnie rozwiała wszelkie wątpliwości!

Reklama

Robert Lewandowski otworzył swoją restaurację! Gdzie?

Robert Lewandowski razem ze swoją żoną Anną Lewandowską są nie tylko doskonałymi sportowcami, influencerami, ale także biznesmenami. Każde z nich może pochwalić się przedsiębiorczością, którą przekuwają w szereg biznesów związanych z marką własną. Anna Lewandowska otrzymała nawet ostatnio nagrodę "Liderki biznesu" gdzie doceniono wszystkie jej 5 projektów związanych z jej marką kosmetyczną, cateringową czy treningową.

Robert Lewandowski z kolei jest twarzą wielkich kampanii marketingowych: firm produkujących maszynki do golenia, sprzęt elektroniczny czy garnitury. Piłkarz jest także współwłaścicielem domu mediowego RL Media, a także agencji marketingowej Stor9_. Ukochany Anny Lewandowskiej jest także właścicielem marki produktów przeznaczonych dla sportowców - RL9 Pro. Choć jak widać, zakres biznesów pary jest dość duży, to oni postanowili jeszcze bardziej go rozszerzyć. Restauracja Roberta Lewandowskiego, która została otwarta na warszawskiej Woli, w Browarach Warszawskich, to prawdziwa fuzja różnych funkcji restauracyjnego lokalu. W czteropiętrowej kondygnacji, na przestrzeni 1300 metrów kwadratowych znajdować się będzie drink-bar, cukiernia, przestrzeń dla kibiców chcących obejrzeć mecz, czy centrum spotkań.

NINE's Restaurant & Sports Bar/Facebook

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego

Jeśli zdecydujemy się pójść na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego, zapłacimy więcej niż w przeciętnej knajpie, z drugiej jednak strony, ceny menu jak na aktualną sytuację w branży są dość standardowe. Co zaproponuje nam szef kuchni Roberta Lewandowskiego?

Za przystawki, w stylu skrzydełka kurczaka, kalmary, krewetki czy wegetariańską wersję awokado z beyondem zapłacimy około 30 złotych za danie. Sałatki i makarony wahają się w granicach 35-45 złotych. Ponieważ kuchnia ma być utrzymana w stylu amerykańskim, nie mogło zabraknąć burgerów. W karcie gościom proponowane są aż 4 propozycje kosztujące od 38 złotych do 45 złotych.

Zobacz także
NINE's Restaurant & Sports Bar/Facebook

Oprócz klasyków restauracyjnych znajdziemy oczywiście zdrowe i lekkie bowle czy sałatki. Widać jednak, że miejsce jest zdecydowanie bardziej skupione na kuchni amerykańskiej, a ta słynie z tłustych sosów, smażonego mięsa, frytek czy sosów. Szef kuchni zapewnia, że każdy z tych elementów jest przyrządzany według autorskiego pomysłu!

Oczywiście cały wystrój restauracji nawiązuje do piłki nożnej, nawet drinka możemy napić się ze sportowego pucharu! Stoliki zaś są poprzedzielane bramkami z siatki, goście mogą zjeść precla w kształcie ikonicznego numeru "9", czy zakupić pamiątki z logiem wyjątkowego miejsca. Dla fanów sportu to naprawdę nie lada gratka!

Jeśli więc założymy, że dwie osoby zjedzą po jednym starterze, jednym daniu głównym i deserze, koszty takiego obiadu nie przekroczą 200 złotych, nie mówiąc oczywiście o napojach, których w karcie nie brakuje.

Jak Wam się podoba restauracja Roberta Lewandowskiego?

AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama