Anna Lewandowska płacze na gali.
annalewandowskahpba,wprost.pl
Newsy

Anna Lewandowska zalała się łzami na scenie gali liderek biznesu. Co ją tak poruszyło?

Anna Lewandowska nie kryła łez wzruszenia podczas gali ShEO Awards 2021. Gwiazda, odbierając statuetkę, popłakała się i długo nie mogła się uspokoić.

Anna Lewandowska z pewnością należy do liderek biznesu. Trenerka doskonale wykorzystała swoją wiedzę i pasję, by stworzyć kilka przedsięwzięć biznesowych, które przynoszą jej ogromne dochody. Nic więc dziwnego, że podczas gali ShEO Awards 2021 to właśnie ona została wyróżniona nagrodą za swoją działalność. Przed wejściem Anny Lewandowskiej na scenę prowadzący galę redaktor naczelny "Wprost" Robert Feluś odczytał zarys biografii najbardziej popularnej polskiej trenerki. Usłyszawszy te słowa, Anna Lewandowska nie mogła ukryć łez, które na jakiś czas odebrały jej mowę. 

"99 - Gra o wszystko": Big Boy schudł ponad 170 kg: "Nie trzeba biegać miliona kilometrów"

Anna Lewandowska nie mogła się uspokoić na gali: "to takie miłe"

Już na samym początku odczytywania biografii sportsmenki Robert Feluś podkreślił, że "to trochę potrwa". Tak naprawdę bowiem Anna Lewandowska mogłaby zostać wyróżniona w niemal każdej kategorii, która obejmowała to wydarzenie gratyfikujące liderki biznesu, gwiazdy sportu czy mediów. Biografię Anny, dziennikarz rozpoczął od wymienienia jej imponujących osiągnięć w dziedzinie sportu (karate), w tym medali na mistrzostwach Polski, Europy, a w końcu świata. Dziennikarz wspomniał także o kolejnych latach działalności sportsmenki, jakim było założenie bloga o zdrowym trybie życia i odżywiania, który okazał się być początkiem jej kilku biznesów. Oczywiście podczas gali nie zapomniano wspomnieć o szczęśliwym małżeństwie z Robertem Lewandowskim i córkach Ani, Laurze i Klarze.

Robert Feluś podkreślił jednak, że Anna Lewandowska zawsze bardzo ceniła sobie niezależność zawodową i swój pierwszy milion zarobiła sama. 

Anna Lewandowska w czarnym płaszczu na meczu Polska-Anglia
Instagram / annalewandowskahpb

Anna Lewandowska, słysząc tak dokładnie opisaną swoją historię, nie kryła łez wzruszenia. Trenerka weszła na scenę już z mokrymi oczami i tuż po odebraniu statuetki i gratulacji nie mogła się długo uspokoić. Przez łzy powiedziała tylko:

To jest ten moment, kiedy tak ładnie można posłuchać słów o sobie i to takie miłe  - przyznała wzruszona.

Anna Lewandowska płacze po otrzymaniu nagrody na ShEO Awards 2021
wprost.pl

Gdy tylko Ania doszła do siebie i nieco się uspokoiła, zaczęła swoją właściwą przemowę, w której podziękowała przede wszystkim swojemu zespołowi i podkreśliła, jak bardzo docenia to wyróżnienie, a nawet pozwoliła sobie na drobny żarcik:

Przede wszystkim bardzo chciałam podziękować tygodnikowi "Wprost", że mogę tutaj być. Słuchając tak wspaniałych kobiet, dziękuję, że mogę być właśnie w gronie takich kobiet. Jestem zaszczycona, że mogę odebrać taką statuetkę, liderka biznesu. Dla mnie taka statuetka jest jak wisienka na torcie, oczywiście bezglutenowym, bezlaktozowym i bez cukru. Ten tort to jest dla mnie taka praca, praca moja i mojego zespołu. I z tego miejsca bardzo chciałabym podziękować teamowi: "Food’s by Ann", "Healthy center by Ann", "Super Menu", "Diet and trening by Ann" i oczywiście "Phlow" - zaczęła Anna Lewandowska. 

Gwiazda podkreśliła, dlaczego wymieniła swoje 5 biznesów i skąd pochodzi sukces jej projektów. Okazuje się, że każdym z nich stoi wielka pasja sportsmenki do swojego zawodu, a także jej największy życiowy priorytet:

Wymieniłam 5 biznesów, dlaczego aż tyle? Bo one obejmują 5 aspektów życia. Ja do życia podchodzę bardzo holistycznie, zdrowie stawiam na pierwszym miejscu. Zresztą jak mówi Światowa Organizacja Zdrowia WHO, zdrowie, to nie tylko brak chorób, to pewien dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny, dlatego zdrowie jest tak bardzo ważne. Nie wiem, czy wiecie, ale w tym momencie 3/4 cywilizacji umiera przez tzw. choroby cywilizacyjne i też poprzez to, że nie prowadzą odpowiedniego stylu życia. I te statystyki są przerażające, ale napawają pewną nadzieją. Nadzieją na zmiany, bo my Polacy mamy do tego warunki, żeby zmienić styl życia oraz nawyki. I ja bym chciała być taką suflerką, taką osobą, która będzie podpowiadała, jak to zrobić poprzez popularyzowanie aktywności fizycznej, edukowanie no i poprzez moje biznesy, które dziś zostały tak pięknie nagrodzone tą nagrodą, liderka biznesu - wyjaśniła trenerka. 

Anna Lewandowska obiera nagrodę w kategorii Liderka Biznesu
annalewandowskahpba

Anna Lewandowska niedawno obchodziła swoje 33. urodziny. Trenerka może pochwalić się niezwykłymi osiągnięciami na każdym polu swojego życia. Nawet wyjątkowy dzień urodzin trenerka spędzała aktywnie, a w ramach urodzinowego prezentu otrzymała... trening profesjonalnego kajakarstwa!

Anna Lewandowska w botkach od Magdy Butrym
Instagram/ annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska szczerze o swojej popularności: "Gdyby nie Robert, nie byłabym taka znana"
Trenerka w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim biznesie i sukcesach u boku sławnego męża.

Anna Lewandowska podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim biznesie i zdradziła, jak reaguje, kiedy słyszy, że osiągnęła tak wielką popularność ponieważ jest żoną Roberta Lewandowskiego. Trenerka, która motywuje do ćwiczeń miliony Polek i Polaków w programie TVN wyznała również, jak pandemia wpłynęła na jej biznes. Sprawdźcie, co powiedziała Anna Lewandowska! Anna Lewandowska szczerze o swoim sukcesie Anna Lewandowska przyleciała do Polski, żeby wziąć udział w konferencji Impact'21, gdzie opowiedziała o swoich doświadczeniach w biznesie. Trenerka podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że było to dla niej ogromne wyróżnienie. To jest niesamowite doświadczenie. Tak naprawdę ja jako w dalszym ciągu młody przedsiębiorca z nie takim doświadczeniem, jak rzesza osób, która tam się znalazła- bo tam były niesamowite postaci ze świata biznesu,  sama otwierałam szeroko oczy i cieszyłam się z osobami, z którymi występowałam w jednym z paneli. To jest dla mnie ogromny zaszczyt- relacjonowała Anna Lewandowska w "DDTVN". W trakcie rozmowie z prowadzącymi "DDTVN" Anna Lewandowska zdradziła, jak reagowała, kiedy jakiś czas temu wszyscy patrzyli na nią tylko przez przyzmat Roberta Lewandowskiego.  Jestem żona najlepszego piłkarza na świecie, radze sobie z tym. Zawsze to powtarzam: gdyby nie Robert, nie byłabym taka znana. Mam pewne ambicje, działam mocno w moich biznesach, rozwijam je w dalszym ciągu i działam mimo pandemii- odpowiedziała trenerka. Anna Lewandowska zdradziła przy okazji, jak pandemia wpłynęła na jej biznes w sieci.  Ja byłam już wcześniej w Internecie, w czasie pandemii dużo się zmieniło. Duża rzesza ludzi dołączyła do online'u. Jeżeli chodzi o moją aplikację, użytkowników było...

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu. Trenerka podkreśliła figurę w seksownej sukni!
Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na gali w Paryżu! Trenerka pokazała się w seksownej i bardzo odważnej kreacji, która podkreśliła jej figurę.

Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na gali w Paryżu! Trenerka pokazała się w seksownej i bardzo odważnej kreacji, która podkreśliła jej figurę. Dziś (2 grudnia) wieczorem we Francji odbywa się uroczysta gala podczas której poznamy nazwisko zwycięzcy w plebiscycie na "Złotą Piłkę 2019" magazynu France Football. Na liście nominowanych do nagrody dla najlepszego piłkarza nie mogło zabraknąć  Roberta Lewandowskiego! Czy Polak wygra w plebiscycie? My mocno trzymamy kciuki za "Lewego"! Zanim jednak dowiemy się do kogo trafi "Złota Piłka 2019" zobaczcie, jak na imprezie prezentowali się Anna i Robert Lewandowscy! Anna Lewandowska w seksownej sukni Anna i Robert Lewandowscy wyglądali obłędnie na czerwonym dywanie, ale to trenerka skradła show! Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na gali w Paryżu! Trenerka pokazała się w seksownej i bardzo odważnej kreacji, która podkreśliła jej figurę." uroczystej gali zaprezentowała się w czarnej sukni z głębokim dekoltem i seksownym rozcięciem. Kreacja podkreśliła świetną figurę i zaokrąglony brzuszek Ani. Robert Lewandowski z kolei postawił na klasykę- w ciemnym garniturze z białą koszulą i muchą wyglądał jak model! :) Polak zajął 8. miejsce w plebiscycie i niestety nie zdobył "Złotek Piłki 2019".  Zobaczcie sami, jak na gali w Paryżu prezentują się Anna i Robert Lewandowscy! Podoba się Wam look żony piłkarza? Zobacz także:  Bardzo szczere wyznanie Anny Lewandowskiej o drugiej ciąży: „To na pewno nie był Plan by Ann!” Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu. Podoba się Wam look trenerki? Ein Blick hinter die Kulissen des #ballondor ! 👀 @lewy_official #FCBayern pic.twitter.com/OQWwk4WKwb — FC Bayern München (@FCBayern) 2 grudnia 2019 Ania wybrała bardzo seksowną...

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na gali
Instagram
Newsy
Robert Lewandowski odebrał "Złotego buta". Show skradła mu Anna Lewandowska? 
Robert Lewandowski z kolejnym wyróżnieniem - odebrał prestiżową statuetkę - "Złotego buta"! Na gali w Monachium towarzyszyła mu Anna Lewandowska

Na swojej długiej liście nagród i osiągnięć nie miał tylko "Złotego Buta" - do dziś, kiedy to Robert Lewandowski na wielkiej gali w Monachium odebrał prestiżową nagrodę dla najlepszego strzelca z lig europejskich. Podczas uroczystości wręczenia statuetki towarzyszyła mu Anna Lewandowska. Jak razem wyglądali?  Zobacz także:  Robert Lewandowski z córkami na lotnisku. Polecieli do Niemiec bez Ani! Co się stało? Anna Lewandowska dumna z męża! Kolejne statuetki tylko potwierdzają to, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, piłkarzów na świecie! Podczas uroczystej gali, która odbyła się w muzeum klubowym Bayernu Monachium na Allianz Arenie, Robert odebrał kolejne wyróżnienie - "Złotego Buta". W sezonie 2020/2021 piłkarz zdobył bowiem 41 goli, aż 11 więcej niż Leo Messi, który znalazł się na drugiej pozycji. Ten fakt nie mógł nie zostać więc doceniony, także przez żonę sportowca, Annę, która pęka z dumy! Robert odbierając "Złotego Buta" mówił: Jestem dumny, jestem bardzo szczęśliwy. To był dla mnie fantastyczny sezon. Zdobyłem 41 bramek. Wydawało mi się, że pobicie rekordu było poza moim zasięgiem, ale im dłużej sezon trwał, tym bardziej wierzyłem w to, że mogę chociaż wyrównać rekord Gerda. Dedykuję tę nagrodę właśnie jemu. To piłkarz, którego zawsze podziwiałem. To, co zrobił dla Bayernu, pozostanie na zawsze w historii tego klubu - powiedział Lewandowski ze sceny.  Głos zabrała również jego żona, Anna, która tego dnia postawiła na czerń od stóp do głów! Zobacz także: Anna Lewandowska chce mieć więcej dzieci? Jest szczera odpowiedź trenerki! Anna Lewandowska oczywiście także chwaliła męża ze sceny:...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik