Robert Lewandowski

Kolejny biznes Roberta Lewandowskiego. Będzie zagrożeniem dla Magdy Gessler?

Robert Lewandowski

 

Mazury to jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków regionów. Wolne chwilę z przyjemnością spędza tam również Robert Lewandowski wraz ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wygląda na to, że piłkarz tak bardzo pokochał ten kraniec Polski, że postanowił zainwestować tam swoje pieniądze.

 

Okazuje się, że Robert Lewandowski wraz ze swoimi wspólnikami zamierza rozwinąć w Giżycku inwestycję o dumnej nazwie "Wenecja Mazur". Co dokładnie czai się za tym hasłem?

 

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy w  "Uchu prezesa"! Wieszczek jako "Lewy", kto zagrał Anię? Zobacz!

 

Udało nam się stworzyć projekt sieciowy, który zmieni nie tylko Giżycko, ale też w pewnym sensie Mazury. Każdy turysta będzie mógł u nas nabyć pakiet na całych Mazurach. Na przykład wynajmując jacht, zakupi też rybę, nocleg, skorzysta z warsztatów u rybaków i wypożyczy podwodnego drona - zdradza w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz, wspólnik Roberta Lewandowskiego.

 

Przyjaciele chcą stworzyć kurort z prawdziwego zdarzenia. W jego skład ma wchodzić marina, restauracja na jeziorze, port, a nawet wypożyczalnia sprzętu wodnego. W planach jest także pływające centrum serwisowe ze sklepem nie tylko spożywczym, ale i żeglarskim. Nie może zabraknąć również smażalni ryb. Turyści będą mogli pobrać wodę  oraz serwisować łodzie.

 

Chcemy również ożywić giżycki kanał i sprowadzić prawdziwe gondole z Włoch. Nie mogę jeszcze zadeklarować, ile ich będzie, ale wstępnie planujemy, że co najmniej 10. (...) Wiem, że mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się "Wenecją Mazur". Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni. Na lepsze - zapewnia znajomy Roberta Lewandowskiego. 

 

Podobno realizacja projektu ma kosztować nawet 48,5 mln zł. Część tej kwoty uda się pokryć dzięki unijnemu dofinansowaniu z Programu "Polska Północno-Wschodnia" w wysokości 27,5 mln zł!

 

Jak myślicie, czy Robert Lewandowski może zagrozić pozycji Magdy Gessler, która jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce?

 

Zobacz także: Lewandowscy na urodzinach córki Klary! Zobacz, jak wyglądała impreza urodzinowa. ZDJĘCIA

 

Robert Lewandowski zmienia branżę?

Robert Lewandowski, ciszynka w czasie meczu z Atletico
East News

Teraz zostanie znanym restauratorem?

Robert Lewandowski w płaszczu Vistula

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58