Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski: "Nie jestem tak perfekcyjny jak Krycha". O co chodzi?

Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski

Kto jest najlepiej ubranym piłkarzem w reprezentacji Polski? Grzegorz Krychowiak! Choć na świecie okazuje się, że wiele osób typuje Roberta Lewandowskiego. Piłkarz wystąpił w filmiku na kanale "Łączy nas piłka", w którym dziennikarz zdradził, że Lewy jest miłośnikiem ciuchów! Co na to najlepszy polski napastnik?

Ukrywałeś się za plecami innych wylansowanych kumpli, jeśli chodzi o ciuchy, między innymi Krychowiaka, bo Jérôme Boateng powiedział, że jego pasję do ciuchów w Bayernie dzieli Alaba i... Lewandowski - stwierdził dziennikarz.

Do mody nie podchodzę jak Krycha, czyli... każdy wie jak on pochodzi. Czasem lubię się pobawić. Wiesz, garnitury te sprawy, elegancko trzeba wyglądać! Czasem dobrze ubrać. Może nie jestem tak perfekcyjny jak nasz Grzegorz Krychowiak we wszystkim aż do przesady - stwierdził Lewandowski.

Ostatnio Robert Lewandowski promuje ubrania polskiej marki Vistula, wystąpił w całej sesji wizerunkowej w garniturach i ciuchach casualowych. Za to Grzegorz Krychowiak uwielbia robić zakupy i potem prezentować na sobie drogie marki, które kupił.

A Wam, bardziej podoba się styl którego piłkarza? Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka?

 

Zobacz także: Lewandowski zdejmuje laptopa z kolan i mówi: "To źle wpływa na potencję!". Czyżby starali się z Anią o dziecko?

Robert Lewandowski w garniturze prezentuje się tak:

Robert Lewandowski

Grzegorz Krychowiak uwielbia eleganckie i kolorowe zestawy.

Grzegorz Krychowiak z walizką Gucci

Robert Lewandowski lubi też sportowy styl ubierania.

Robert Lewandowski w niebieskiej marynarce i beżowych spodniach
East News

Grzegorz Krychowiak zasłynął ze swoich płaszczy z futrem...

Grzegorz Krychowiak w camelowym płaszczu z futerkiem

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17