Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Jakim ojcem będzie Robert Lewandowski? "Najlepszym! A tak naprawdę..." Co powiedział w wywiadzie?

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski nie kryje dumy z faktu, że zostanie ojcem. Dziecko piłkarza i jego żony przyjdzie na świat wiosną 2017 roku. Anna Lewandowska urodzi prawdopodobnie w kwietniu.  A Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" opowiedział o swoim wielkim szczęściu. Piłkarz zdradził, że z momentem ogłoszenia informacji o ciąży czekali do momentu, gdy minie wszelkie zagrożenie. Wyznał też, jakim planuje być ojcem.

 

Zobacz też: To były pierwsze takie święta Lewandowskich! Zobacz, jak świętowali przyszli rodzice ZDJĘCIA

 

Robert Lewandowski zostanie ojcem

Ta radość jest na pewno bardzo, bardzo duża - powiedział piłkarz w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". To zawsze było moje marzenie, że jak będzie taka okazja, to ja chciałabym poinformować o tym osobiście, bo nie chciałbym, żeby ktoś gdzieś coś napisał i później by trzeba było to potwierdzić albo nie.

Sam wybrał czas, by to powiedzieć.

Ciężko było to trzymać dłużej w tajemnicy. Stwierdziłem też, że ten najcięższy, ten moment zagrożenia minął, jeśli chodzi o ciążę, więc to był czas chyba optymalny. I tak, jak powiedziałem, duma jest duża - tłumaczył Lewandowski.

Dziennikarze "Przeglądu Sportowego" zapytali Roberta Lewandowskiego również o to, jakim będzie ojcem. Jego odpowiedź była bardzo konkretna. ;)

Najlepszym! - odpowiedział piłkarz.

A tak naprawdę, to sam jeszcze nie zadałem sobie tego pytania, więc ciężko mi na nie odpowiedzieć. Wartości są bardzo ważne. I to chyba jest normalne, że te wartości chyba każdy człowiek musi poznać i ich się nauczyć. Bo trzeba wszystko doceniać, nawet te małe rzeczy. To jak ja funkcjonuję, jak myślę to automatycznie będę chciał to przekazać dziecku - mówił Lewandowski w rozmowie z "PS".

Piłkarz w jednym z wcześniejszych wywiadów zdradził, że jego wielkim marzeniem było, by mógł osobiście poinformować świat o tym, że zostanie ojcem. I tak się stało! Podczas słynnego już meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt, Lewandowski po strzeleniu gola, włożył piłkę po koszulę, a kciuka do ust, czym oświadczył, że jego rodzina wkrótce się powiększy. Od tej pory w świecie mediów zawrzało! I nic dziwnego! Dziecko już zyskało miano polskiego "royal baby", a Robert Lewandowski nie kryje, że ogarnęło go ogromna duma. Małżonkowie są przeszczęśliwi! Odkąd oficjalnie poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka, nie kryją się ze swoją wielką radością. Naszym zdaniem, Robert będzie świetnym tatą! A Ania rewelacyjną mamą! 

 

Polecamy:  Ciężarna Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym! Pokazała nowe ZDJĘCIE

 

Robert Lewandowski nie ukrywa dumy z tego, że wkrótce zostanie tatą!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Pierwsze dziecko państwa Lewandowskich przyjdzie na świat wiosną 2017 roku.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53