Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Wzruszony Robert Lewandowski w DDTVN o ciąży swojej żony: "Rozmawiam z brzuszkiem"

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradził, czy zdarza się mu mówić do swojego dziecka w brzuszku Anny Lewandowskiej. Kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej w śniadaniowym programie opowiedział również o nastrojach w drużynie przed dzisiejszym meczem z Czarnogórą, o początkach swojej kariery oraz o zbliżających się narodzinach dziecka. 

 

Zobacz także: Robert Lewandowski zdradził jak wychowa dziecko z Anią. Kiedy to mówił, bardzo się wzruszył...

Robert Lewandowski- jakie wartości chce przekazać dziecku?

Robert Lewandowski nie ukrywa, że stara się "rozmawiać" z maleństwem w brzuszku Anny Lewandowskiej. Piłkarz i przyszyły tata nie potrafił ukryć radości i wzruszenia mówiąc o swoim pierwszym dziecku. Jak odpowiedział na pytanie Marcina Mellera, czy zdarza mu się mówić do brzucha żony?

Mówię, rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy dlatego staram się rozmawiać, sam jestem ciekaw jak to będzie, ale powody do radości na pewno są- przyznał Robert Lewandowski.

Przypominamy, że Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami już za kilka tygodni! Narodziny pierwszego dziecka pary planowane jest na początek kwietnia. 

 

Zobacz także: Czy Lewandowska urodzi w ten weekend?! Znany dziennikarz sportowy o meczu z Czarnogórą: "To może nas rozproszyć..."

 

Robert Lewandowski przyznał, że mówi do brzuszka swojej żony.

Robert Lewandowski przyłapany w Warszawie

 

Anna Lewandowska już wkrótce urodzi ich pierwsze dziecko.

Anna Lewandowska pokazała okładkę DVD

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51