Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Robert Lewandowski pokazał zdjęcie ze spaceru Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką Robert Lewandowski w białej koszulce Robert Lewandowski w białej koszulce
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
East News/Instagram
Piłkarz po raz pierwszy tak szczerze o roli ojca!
1/9
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
East News/Instagram

Robert Lewandowski pierwszy raz tak szczerze opowiedział o tym, jak się czuje w roli taty. Kapitan naszej prezentacji przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry narodowej w Warszawie, gdzie wraz z innymi piłkarzami przygotowuje się do sobotniego meczu z Rumunią. Przy okazji, Robert Lewandowski udziela licznych wywiadów, w których obok pytań o piłkę nożną, nie brakuje również takich o życie prywatne Roberta i Anny. :) Nieco ponad miesiąc temu rodzina Lewandowskich powiększyła się. Na świat przyszło pierwsze dziecko Roberta i Ani, Klara, nazwana przez media "polskim royal baby". Lewandowscy rzadko wypowiadają się publicznie na prywatne tematy, jednak tym razem Robert zrobił wyjątek. Tak szczerego, wzruszającego i obszernego wywiadu o byciu tatą jeszcze nie udzielił!

 

Zobacz też: Robert Lewandowski o narodzinach córki na konferencji prasowej! Czy piłkarz się wysypia?

 

Robert Lewandowski nie krył ogromnego szczęścia! Jego słowa chwytają za serce. Przeczytajcie na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Do sieci wyciekło nowe nagranie z Robertem, Anią i Klarą! Zobaczcie WIDEO

2/9
Robert Lewandowski pokazał zdjęcie ze spaceru

Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie "fajnie" i się cieszyłem. Każdy czuje, jak to naprawdę jest, kiedy sam zostaje ojcem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie. Jeśli chodzi o "nieprzespane noce", to na razie nie mamy tego problemu - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z "Super Expressem".

A czy przyjście na świat Klary wpłynęło na grę Roberta na boisku? Odpowiedź na następnej stronie!

3/9
Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką
Facebook

Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie - zdradził Lewandowski w tabloidzie.

Przy okazji Robert Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy odnośnie porodu Anny. Ten moment nadszedł niespodziewanie? Sprawdź na następnej stronie!

4/9
Robert Lewandowski w białej koszulce

Graliśmy raz w tygodniu, więc było trochę czasu na przygotowanie się do wszystkiego. Można więc powiedzieć, że poród przyszedł w najlepszym momencie - powiedział Robert Lewandowski w "Super Expressie".

5/9
Robert Lewandowski w białej koszulce
6/9
Robert Lewandowski w białej koszulce
7/9
Robert Lewandowski w białej koszulce
8/9
Anna i Robert Lewandowscy z Klarą po meczu Bayernu
Instagram
9/9
Pierwsze zdjęcia córki Lewandowskich
Instagram