Robert Lewandowski załamany po meczu z Realem Robert Lewandowski Robert Lewandowski trenuje w Moskwie przed meczem Polska Senegal Robert Lewandowski w Arłamowie rozdaje autografy
Robert Lewandowski załamany po meczu z Realem
East News
1/4
Robert Lewandowski załamany po meczu z Realem
East News

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium? O tym, że szykuje się wielki transfer Polaka media plotkują już od dawna. Początkowo mówiło się, że Robert będzie grał u boku Cristiano Ronaldo w Realu Madryt, ale ostatnio media informowały, że bardziej prawdopodobny jest transfer "Lewego" do Chelsea. Czy Robert Lewandowski rzeczywiście odchodzi z Bayernu Monachium? Jak całe zamieszanie wokół Polaka komentuje trener niemieckiej drużyny? Niko Kovac przyznaje, że rozmawiał już w Robertem!

 

Zobaczcie, co trener Bayernu Monachium powiedział o Robercie Lewandowskim!

 

Zobacz także: "Niektórym to przeszkadza, że Lewandowski..." Zbigniew Boniek szczerze o atmoferze w kadrze!

2/4
Robert Lewandowski
ONS.pl

Kiedy wszystkie media zastanawiają się, gdzie teraz będzie występować Robert Lewandowski, jego trener z niemieckiej drużyny przyznaje, że nie sądzi, żeby "Lewy" miał odejść z Bayernu. 

Chciałbym z nim współpracować - portal sportowefakty.wp.pl cytuje trenera Bayernu Monachium. Nie spodziewamy się, że Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium. Rozmawiałem z nim przez telefon, powiedziałem jak ważnym jest dla nas graczem, jak bardzo go doceniam, przedstawiłem mu swój punkt widzenia. 

Czy to koniec marzeń Roberta o transferze?

 

Zobacz także: Wytypowano najgorszych piłkarzy na tegorocznym mundialu. Na liście aż trzech Polaków! 

3/4
Robert Lewandowski trenuje w Moskwie przed meczem Polska Senegal
East News

Niemieckie media już kilka dni temu, po porażce Reprezentacji Polski na Mundialu, sugerowały, że "Lewy" może zapomnieć o wymarzonym transferze. Po słabych występach Roberta Lewandowskiego na Mistrzostwach w Rosji dziennikarze drwili z jego ambitnych planów.

Po tym mistrzostwach świata Lewandowski powinien cieszyć się, że ma ważny kontrakt z Bayernem do 2021 roku - komentuje niemiecki "Bild".

4/4
Robert Lewandowski w Arłamowie rozdaje autografy
East News

Czy Robert Lewandowski rzeczywiście zostanie w Bayernie Monachium? 

Zobacz także: Mimo że odpadli z mundialu, zarobią fortunę!

Więcej na temat Robert Lewandowski