Konflikt w drużynie Roberta Lewandowskiego?
East News

Poważny konflikt w drużynie Roberta Lewandowskiego? Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

Konflikt w drużynie Roberta Lewandowskiego?
East News

Ostatni głośny wywiad Roberta Lewandowskiego doprowadził do konfliktu w Bayernie Monachium? Tak przynajmniej twierdzą zagraniczni dziennikarze, którzy donoszą o zamieszaniu w drużynie wywołanym przez mocną wypowiedź Roberta o swoich kolegach z Bayernu. "Bild" sugeruje, że słowa Polaka mogą wpłynąć na jego relacje z pozostałymi piłkarzami.

 

Nie milkną echa wywiadu z Robertem Lewandowskim

Zaledwie kilka tygodni temu, podczas swojej wizyty w Polsce, Robert Lewandowski udzielił wywiadu w którym przyznał, że ma żal do swoich kolegów z Bayernu Monachium. Piłkarz w rozmowie z Super Expressem mówił wówczas, że jest rozczarowany postawą swoich kolegów, którzy nie pomogli mu zdobywać bramek, przez co nie zdobył tytułu Króla Strzelców Bundesligi.

Teraz już nie, ale wcześniej bolało. Może też dlatego, że nie do końca byłem zadowolony z tego, jak drużyna mi pomagała. Odczuwałem złość, byłem rozczarowany postawą drużyny. Tuż po meczu to uczucie mi towarzyszyło - mówił wówczas Lewandowski. 

Słowa Roberta Lewandowskiego wywołały falę spekulacji o możliwym transferze piłkarza. Wszyscy zastanawiali się, czy rozczarowany "Lewy" zmieni klub. I chociaż już kilka dni temu menadżer Roberta zapewnił, że sportowiec nie zamierza rozstawać się z Bayernem Monachium, to "Bild" twierdzi, że w wypowiedź Roberta może bardzo negatywnie wpłynąć na jego relacje z kolegami z drużyny.

Miejmy jednak nadzieję, że zagraniczne media trochę wyolbrzymiają problem a Robert Lewandowski i jego drużyna będą świętować kolejne sukcesy!

 

Zobacz także: Rewolucja w życiu Roberta Lewandowskiego! Czy piłkarz porzuci karierę w Niemczech?

 

Zagraniczne media informują o konflikcie w drużynie Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski

 

Czy ostatnia wypowiedź piłkarza wpłynie na jego relacje z kolegami z Bayernu Monachium?

Bayern Monachium mistrzem Niemiec - radość piłkarzy
Eastnews

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55