Robert El Gendy z synami
Instagram

Robert El Gendy ma trzech synów, ale jeden z nich to jego wierna kopia! Co za podobieństwo

Robert El Gendy z synami
Instagram

Robert El Gendy ma trzech synów, których często pokazuje na swoim Instagramie. Jednak to ten środkowy, 9-letni Kuba, jest najbardziej podobny do swojego ojca. Podobieństwo jest uderzające - zobaczcie najnowszą fotkę prezentera "Pytania na śniadanie" z Jakubem!

Robert El Gendy pokazał syna! Ile ma dzieci?

Robert El Gendy to tata trzech synów: 18-letniego Maćka, 9-letniego Kuby i 7-letniego Oliwiera. Panowie mają ze sobą świetny kontakt, co widać po zdjęciach, które prezenter publikuje na Instagramie. Jakiś czas temu w rozmowie z "Galą" El Gendy zdradził, jakim jest ojcem dla tej gromadki:

Chciałbym być ciepłym, cierpliwym, a z tym, jak wiadomo, różne bywa. Tatą, który uczestniczy zarówno w życiowych sukcesach, jak i rozterkach dzieci. One doskonale zdają sobie sprawę, że istnieją pewne granice, co oczywiście nie znaczy, że nie próbują ich przekraczać. Na szczęście z wiekiem pojawia się u nich coraz większa świadomość. Mój najstarszy syn jest tak ułożony, że bez obaw pozwalam mu nawet na tygodniowy wyjazd z kolegami i koleżankami z klasy. Po prostu mam świadomość, że nie popełni żadnych głupot, wie, co jest dobre, i nie sięga po używki. Podąża za marzeniami o byciu pilotem i konsekwentnie stara się je zrealizować. Mam do niego wielkie zaufanie. - mówił Robert w "Gali".

To Kuba wydaje się jednak być najbardziej podobny do taty! 

Kuba to sportowy świr, który nigdy nie krzywdzi ludzi, często zwraca nam uwagę, gdy w jego odczuciu zachowamy się z żoną niestosownie - mówił o nim w "Gali".

Zobacz także: Skąd pochodzi Robert El Gendy? Zobacz jego żonę! 

Zobaczcie najnowszą fotkę! Uderzające podobieństwo, prawda?

Robert El Gendy z synami
Instagram

Robert El Gendy z synami w komplecie!

Robert El Gendy z synami
Instagram

Żoną Robert jest Agata. 

Fundamentem naszego związku jest przyjaźń. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Najpierw bardzo się do siebie zbliżyliśmy. I kiedy Agata musiała wyjechać z kraju i nie widzieliśmy się przez jakiś czas, zrozumieliśmy, co tak naprawdę do siebie czujemy - mówił o niej Robert w "Gali".

 

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29