Newsy

Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!

Co wydarzy się w programie Rinke Rooyensa?

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Znany producent show rozrywkowych, Rinke Rooyens w programie "Rinke za kratami" przeprowadził rozmowy z więźniami, którzy odsiadują wyrok w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Producent wnikał w więzienny świat, poznał tajemnice osadzonych, pokazał jak od kulis wygląda praca funkcjonariuszy: dyrektora, wychowawców, ochrony. Co zobaczymy w drugim odcinku programu?
 

“Rinke za kratami” odcinek drugi

Rinke Rooyens podczas swojego kilkutygodniowego pobytu w więzieniu, rozmawiał z osadzonymi o tym, jak radzą sobie z rozłąką z najbliższymi. Każdego ze skazanych łączy jedno - wszyscy odliczają czas do telefonu, listu oraz spotkania z najbliższymi. Czy walczą o swoje związki, a może szukają miłości za kratami? Poznamy historię Krzysztofa K. ps. „Kapsel”, który dzięki ukochanej osobie przeszedł pozytywną przemianę i jest w tej chwili bardzo szczęśliwym człowiekiem. Swoją obecną żonę poznał w zakładzie karnym! Wypatrzył ją w sali widzeń, gdy odwiedzała znajomego i zrobił wszystko, żeby zdobyć jej adres. Napisał do niej list i tak zaczął się ich związek, który trwa już od 9 lat. Czy na prośbę Rinke, dyrektor zakładu wyda zgodę na spotkanie Krzysztofa i jego żony, poza pokojem widzeń? Przekonamy się już w najbliższym odcinku “Rinke za kratami”. Emisja w każdą środę o 22:10 na antenie Polsatu.

Program "Rinke za kratami":

 

  

 

 
Kontrowersje wokół "Rinke za kratami"

Program "Rinke za kratami" jest emitowany tylko od tygodnia, ale już zdążył wzbudzić duże emocje w mediach. Dlaczego? Ostatnio Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze stacji TVP, ponieważ podczas prowadzenia programu "Świat się kręci" zareklamował program "Rinke za kratami". Program "Świat się kręci" jest produkowany przez firmę Rochstar należącą do Rinke Rooyensa. Czy taka promocja pomogła programowi "Rinke za karatami"? Z pewnością tak, bo pierwszy odcinek gromadził przed telewizorami prawie milion widzów!

“Rinke za kratami” zwiastun 2 odcinka:
 

Kadr z programu Rinke za kratami
TV-Show
Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!
Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Znany producent show rozrywkowych, Rinke Rooyens w programie "Rinke za kratami" przeprowadził rozmowy z więźniami, którzy odsiadują wyrok w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Producent wnikał w więzienny świat, poznał tajemnice osadzonych, pokazał jak od kulis wygląda praca funkcjonariuszy: dyrektora, wychowawców, ochrony. Co zobaczymy w drugim odcinku programu? “Rinke za kratami” odcinek drugi Rinke Rooyens podczas swojego kilkutygodniowego pobytu w więzieniu, rozmawiał z osadzonymi o tym, jak radzą sobie z rozłąką z najbliższymi. Każdego ze skazanych łączy jedno - wszyscy odliczają czas do telefonu, listu oraz spotkania z najbliższymi. Czy walczą o swoje związki, a może szukają miłości za kratami? Poznamy historię Krzysztofa K. ps. „Kapsel”, który dzięki ukochanej osobie przeszedł pozytywną przemianę i jest w tej chwili bardzo szczęśliwym człowiekiem. Swoją obecną żonę poznał w zakładzie karnym! Wypatrzył ją w sali widzeń, gdy odwiedzała znajomego i zrobił wszystko, żeby zdobyć jej adres. Napisał do niej list i tak zaczął się ich związek, który trwa już od 9 lat. Czy na prośbę Rinke, dyrektor zakładu wyda zgodę na spotkanie Krzysztofa i jego żony, poza pokojem widzeń? Przekonamy się już w najbliższym odcinku “Rinke za kratami”. Emisja w każdą środę o 22:10 na antenie Polsatu. Program "Rinke za kratami": Kontrowersje wokół "Rinke za kratami" Program "Rinke za kratami" jest emitowany tylko od tygodnia, ale już zdążył wzbudzić duże emocje w mediach. Dlaczego? Ostatnio Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze stacji TVP, ponieważ podczas prowadzenia programu "Świat się kręci" zareklamował program "Rinke za kratami". Program "Świat się kręci" jest produkowany przez firmę Rochstar należącą do Rinke Rooyensa. Czy taka promocja pomogła...

Rinke Rooyens pozuje do zdjęć
ONS
TV-Show
Rinke Rooyens trafi do jeszcze gorszego więzienia?!
Rinke Rooyens trafi do jeszcze gorszego więzienia?!

Nie tylko program Katarzyny Dowbor “Nasz nowy dom” jest hitem Polsatu , rekordy oglądalności bije też program “Rinke za kratami”. Producent telewizyjny Rinke Rooyens przez całe wakacje realizował program w Zakładzie Karnym w Krzywańcu , gdzie rozmawiał z więźniami odsiadującymi tam wyroki. Czy w związku z dobrą oglądalnością programu Polsat zdecyduje się na drugi sezon? Będzie drugi sezon “Rinke za kratami”? Rozmowy Rinke z więźniami na temat miłości, czy tęsknoty bardzo spodobały się widzom, dlatego - jak udało nam się dowiedzieć -  Rinke Rooyens zastanawia się nad realizacją kolejnego sezonu programu. Chciałby zrobić go w więzieniu o podwyższonym rygorze. Obecnie producent jest na wakacjach, ale po powrocie chciałby porozmawiać z Polsatem na temat kontynuacji programu. Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć “Rinke za kratami 2”?                

Rinke za kratami - maraton w finale programu
Polsat
TV-Show
Finał "Rinke za kratami": Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie! ZDJĘCIA
Finał "Rinke za kratami": Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie! ZDJĘCIA

Zbliża się koniec programu " Rinke za kratami ", w którym znany producent telewizyjny i były mąż Kayah, Rinke Rooyens okrywa świat Zakładu Karnego w Krzywańcu. W finałowym odcinku Rinke wraz w więźniami weźmie udział w maratonie!   Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie Ten bieg będzie zwieńczeniem wspólnego doświadczenia, jakim była dla Rinkego obecność w Krzywańcu. Producent pokazywał, jak wygląda na co dzień życie więźniów, odbywał z nimi rozmowy na temat miłości, rodziny i ich planów po wyjściu z więzienia. Poznał reguły, jakie panują za kratami. W finałowym odcinku wraz z nimi przebiegnie 15 km, czyli czterdzieści okrążeń wokół pawilonu H. Zwycięzca biegu dostanie puchar od dyrektora zakładu. Więźniowie trenowali od miesięcy i ten bieg jest dla nich wielkim wydarzeniem. Jak poradzi sobie Rinke? Zobaczcie nasze wideo.    Finałowy odcinek "Rinke za kratami", o godzinie 22: 10 w Polsacie.    Rinke Rooyens na planie Rinke za kratami   Plan programu Rinke za kratami   Plan programu Rinke za kratami  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner