Rihanna w biżuterii polskiej marki
ONS

Sukces polskiej marki. W ich projekcie pokazała się Rihanna!

Rihanna w biżuterii polskiej marki
ONS

Rihanna to niekwestionowana ikona mody. Barbadoska od lat zachwyca stylizacjami i zawsze wyprzedza aktualne trendy. Jej stylistka przyznała nawet kilka miesięcy temu, że wokalistka tak często zmienia garderobę, że jej zapasy w pewnym momencie się skończyły - Rihanna założyła wszystkie aktualne kolekcje. Potrafi też prowokować, jak mało kto. Przypomnijmy: Seksowna Rihanna pokazała piersi na wielkiej gali. Niżej było jeszcze odważniej

Obecnie gwiazda nagrywa swoją kolejną płytę, której premierę przewiduje się na jesień i regularnie odwiedza studio nagraniowe, co jest łakomym kąskiem dla paparazzi. Fotoreporterzy sfotografowali ją kilka tygodni temu w oryginalnej stylizacji, na którą składała się różowa koszula nocna i kurtka dżinsowa. Co ciekawe, Rihanna miała też na sobie bransoletkę projektu polskiej marki Maguri Jewellery. Podekscytowana projektantka podzieliła się swoją radością na Facebooku.
 

Kochani, wciąż jesteśmy w szoku ! Dla nas to wielki zaszczyt i ogromna radość. Rihanna spośród wielu prezentów wybrała naszą bransoletkę, która została zaprojektowana specjalnie dla Niej - czytamy na profilu Maguri Jewellery.


Gratulujemy! Jak wam się podoba?

Zobacz: Rihanna szalała na Mundialu. Rozgrzała kibiców pokazując seksowne ciało

Rihanna w biżuterii polskiej marki

Rihanna w odważnej kreacji na imprezie:

Więcej na temat Rihanna
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26