Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ewa Farna w sukience w grochy
Newsy

Rezygnuje z występów w Polsce? Ewa Farna zdradza, jaka jest prawda!

Podobno walczy o lepszą sylwetkę po ciąży i rezygnuje z występów w Polsce. Tylko nam Ewa Farna zdradza, jaka jest prawda!

Ewa Farna zawiesza karierę w Polsce? Przez dwa miesiące nie zagrała żadnego koncertu w naszym kraju. Tyle wystarczyło, by pojawiły się spekulacje, że Ewa Farna chce się teraz skupić na rodzinie, a nie na karierze. Podobno gwiazda walczy też o idealną figurę i odniosła na tym polu widoczny sukces, o czym mają świadczyć ostatnie zdjęcia, które Ewa wrzuciła do sieci. Wokalistka wygląda na nich nie tylko na bardzo szczęśliwą, ale i na zdecydowanie szczuplejszą! Od narodzin synka Artura minęło dziewięć miesięcy. Czyżby Farna zdecydowała się przejść na restrykcyjną dietę? W rozmowie z "Party" artystka zdradziła, co się zmieniło w jej życiu!

Dajcie mi już spokój z tą dietą! To, czy mam pięć kilogramów więcej, czy mniej, to tylko kwestia lepszych lub gorszych zdjęć, a nie godzin spędzonych na siłowni – śmieje się Ewa.

Zapewnia też, że nie rezygnuje z kariery w Polsce i nigdy nie miała takich planów. Choć dla Ewy liczy się przede wszystkim rodzina i synek Artur, z którym nie lubi się rozstawać, to nie wyobraża sobie przerwy w karierze zawodowej. Pierwszy biletowany koncert Farna zagra w Poznaniu już 8 marca, a 14 wystąpi na gali rozdania Fryderyków w Katowicach. Fani artystki mogą być pewni, że ich idolka, jak zawsze, pojawi się na scenie pełna energii!

I w życiu, i na scenie wszystko robię na własnych warunkach. Mam swoje priorytety i dobrze na tym wychodzę - mówi "Party" Ewa.

Więcej o Ewie Farnej przeczytasz w nowym "Party".

Kinga Rusina na okładce magazynu
Party.pl

Ewa Farna nie zamierza rezygnować z kariery w Polsce, ale chce ją robić na własnych warunkach, nie zaniedbując rodziny!

Ewa Farna z rodziną
Instagram/Ewa Farna

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna
East News
Newsy
Ewa Farna ma teraz większy problem z paparazzi? Rozgryzła ich taktykę...

Wiadomość o ciąży Ewy Farnej to najgorętszy w tym tygodniu showbiznesowy news po oby stronach Olzy - polskiej i czeskiej. Czy w związku z ujawnieniem tej wielkiej nowiny Ewa ma większy problem z paparazzi? Czy czatują na nią na każdym kroku? Jak się okazuje, wokalistka umie już przewidywać, co zrobią. Zobaczcie, co powiedziała przed kamerą Party.pl . Ewa Farna w poniedziałek pokazała piękne wideo ślubne , w którym ujawniła także, że jest w ciąży. W mediach społecznościowych natychmiast posypały się gratulacje dla wokalistki. Nam udało się z nią porozmawiać w środę wieczorem, podczas koncertu „Artysci przeciw nienawiści” w łódzkiej Atlas Arenie. Ewa Farna z mężem poodczas koncertu w Łodzi.

Ewa Farna
EastNews
Newsy
Ewa Farna nie martwi się o finansową przyszłość! Dlaczego?
Inne gwiazdy martwią się o pieniądze z powodu odwołanych koncertów. Ale Ewa Farna jest spokojna. Dlaczego?

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała zawodowe plany wielu artystom. Zostali bez pracy, pieniędzy i perspektyw jakiegokolwiek zarobku przez najbliższcyh kilka miesięcy. Gwiazdy otwarcie przyznają, że martwią się o pieniądze z powodu odwołanych koncertów. Ale Ewa Farna jest spokojna o finansową przyszłość. Dlaczego? "Nie będę ściemniać, że mam się źle, bo mam się dobrze. (...) Jestem w domu z dzieckiem, nie mam poczucia, że cokolwiek zaniedbuję. Wręcz przeciwnie", przyznała Ewa w rozmowie z Joanną Koroniewską podczas "Domówki u Dowborów". Przymusowa przerwa w karierze dotknęła finansowo wielu artystów, ale Ewa jest spokojna o swoją przyszłość. Nie ukrywa, że nie boi się kryzysu i ten czas może wykorzystać tak, jak z racji zawodowych zajętości, do tej pory nie było to możliwe. Farna zdradziła, że przez 13 lat kariery – początkowo z pomocą taty – nauczyła się zarządzać swoimi finansami. Byłam nauczona, że nawet jeśli mam pieniądze, nie muszę ich wydać. Oszczędzałam i inwestowałam, żeby w przyszłości się nie martwić – zdradziła Ewa z rozmowie z "Party". Dlatego teraz Ewa Farna bez stresu może cieszyć się czasem spędzonym razem z synkiem Arturem, rodziną i przyjaciółmi. Ale artystka nie zapomina też o swoich fanach. Gra koncerty online, razem z zespołem zaśpiewała też dla seniorów w Czechach. Poza tym w domowym studio pracuje nad nowymi piosenkami, które będzie mogła zaprezentować swoim wielbicielom podczas pierwszego koncertu na żywo. Więcej o Ewie Farnej przeczytasz w nowym wydaniu "Party". Ewa Farna jest spokojna o swoją finansową przyszłość.  

ONS
Newsy
Ewa Farna chce mieć dzieci
I to od razu troje!

Ewa Farna mimo swoich 18 lat osiągnęła już bardzo wiele i to od razu w dwóch krajach, w Polsce i Czechach. Ma na swoim koncie siedem płyt i mnóstwo nagród, ale sława nie przewróciła jej w głowie. W wywiadzie dla dwutygodnika "Party" zdradziła co jest dla niej najważniejsze. - Od małego mam zakodowane, że najpierw jest rodzina , miłość, przyjaźń, później wykształcenie, a na końcu hobby czy praca. To chyba właściwy system wartości - wyznaje piosenkarka. Ewa mówi też o swoich marzeniach, które wbrew pozorom nie dotyczą kariery. - Marzę o szczęśliwej rodzinie - minimum trójce dzieci i wiernym mężu. Wybranka już mam , ale na resztę jeszcze trochę poczekam... - mówi dalej w rozmowie z "Party". Kogo Ewa ma na myśli? Jej wybrankiem jest Tomas Klus , 25-letni czeski piosenkarz, który wygrał tamtejszą edycję "Mam talent!". Trzeba przyznać, że jak na gwiazdę - bądź, co bądź - międzynarodową to Ewa ma wcale nie gwiazdorskie podejście do życia. I tak trzymać. chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner