Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Restauracja Żakowskiego okradziona
ONS/Facebook
Newsy

Okradziono restaurację chłopaka Szulim! Co zginęło?

Ofiarą padł jeden z najmodniejszych lokali w Warszawie

Agnieszka Szulim od kilku miesięcy spotyka się z Maciejem Żakowskim. Para początkowo ukrywała się i próżno było szukać ich wspólnych zdjęć, ale z czasem mogliśmy ich zobaczyć na oficjalnych imprezach. Przypomnijmy: Zakochani Szulim i Żakowski pierwszy raz na salonach

Żakowski zajmuje się też swoim biznesem - jest współwłaścicielem kilku warszawskich restauracji. W niedzielę doszło do kradzieży w jednej z nich - skradziono książkę rezerwacji. Z pozoru błaha kradzież przysporzy jednak wiele kłopotów właścicielom i obsłudze. Chodzi o lokal Aioli, który cieszy się dużą popularnością w stolicy i jest chętnie odwiedzane przez znane twarze. Ostatnio restauracja obchodziła pierwsze urodziny. Zobacz: Szulim na urodzinach knajpy swojego faceta

Kochani, w ostatnią niedzielę straciliśmy niestety naszą książkę rezerwacji. Może ktoś z Was rozpoznaje osoby na filmie? Policji dostarczamy też zdjęcia lepszej jakości - będziemy je również tu publikować. Co za wredna i złośliwa podłość! - czytamy na fanpejdżu Aioli.


Restauracja zamieściła też filmik z monitoringu, które ma ułatwić identyfikację sprawcy. Mamy nadzieję, że winni tego zdarzenia zostaną szybko schwytani!

 

 
 


Tak wygląda restauracja Aioli:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szulim wystylizowała swojego faceta
ONS
Newsy
Szulim ubrała chłopaka na imprezę. Dobra z niej stylistka?
Sama przyznaje, że bez stylisty sobie nie radzi

Od kilku miesięcy Agnieszka Szulim jest w związku z Maciejem Żakowskim . Para cały czas nie eksponuje swojej miłości, chodź wiadomo, że pomiędzy nimi mocno iskrzy. Dziennikarka ze swoim partnerem od czasu do czasu pojawia się publicznie, jednak zawsze stara się unikać fotoreporterów. Zobacz: Szulim i Żakowski na salonach unikali zdjęć jak ogień wody Szulim jest bardzo aktywna na Instagramie. Jednak na jej profilu trudno szukać fotek przedstawiających ją z Maciejem. Wczoraj jednak postanowiła pochwalić się swoim chłopakiem i wrzuciła zdjęcie Macieja Żakowskiego w towarzystwie Piotra Kędzierskiego ze swojego mieszkania, przed wyjściem na sobotnią imprezę . Obydwaj panowie ubrani byli w niemal identyczne eleganckie marynarki. Czyżby Agnieszka zabawiła się w stylistkę? Doceniamy to, że Szulim i Żakowski chronią prywatność swojego związku. Szkoda tylko, że tak rzadko pokazują się razem, gdyż śmiało mogliby stworzyć nową stylową parę show-biznesu. Zobacz: "Zwariowałabym bez stylistki" Zakochani Szulim i Żakowski PIERWSZY RAZ razem na salonach:

Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim. Gdzie mieszka Agnieszka Szulim?
ONS
Newsy
Związek Szulim z Żakowskim kwitnie. Zabrała go na rodzinną uroczystość
Pochwaliła się uroczą fotką

Kilka miesięcy temu życie prywatne Agnieszki Szulim było tematem numer jeden w mediach. Dziennikarce przypisywano romans z Nergalem , ale ostatecznie okazało się, że łączy ich tylko przyjaźń, a Agnieszka spotyka się z Maciejem Żakowskim . Para unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy, ale nikt nie ma wątpliwości, że ich związek jest poważny. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem. Jest tylko jedno "ale" Niedawno para wybrała się na egzotyczne wakacje, ale z uwagi na zawodowe zobowiązania, nie mogły one trwać zbyt długo. Szulim pochłonięta jest obecnie trzecim sezonem "Na Językach", a Żakowski dogląda swoich interesów w stolicy. Zakochani znaleźli jednak czas, aby pojawić się na niezwykle ważnej rodzinnej uroczystości w domu Agnieszki. Gwiazda zabrała ukochanego na 60-te urodziny swojej mamy. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie Macieja w urodzinowych okularach.  Chociaż oboje nie pokazują się zbyt często razem to mamy wrażenie, że świetnie do siebie pasują. Jak myślicie? Zobacz: Szulim z chłopakiem całowała się pod spaloną tęczą Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski na salonach:

Szulim i Czartoryska spotykały się z tym samym facetem
ONS
Newsy
Czartoryską i Szulim wiele łączy. Spotykały się z tym samym facetem
Tego o niej nie wiedzieliśmy

Życie uczuciowe Agnieszki Szulim wzbudza wiele emocji i jest jednym z ulubionych tematów kolorowej prasy. Ostatnio sporo mówi się o jej relacji z Piotrem Woźniakiem-Starakiem , z którym spotyka się od kilku miesięcy. Ich związek podobno poważnie rokuje na przyszłość, a nowy ukochany gwiazdy wie jak o nią zadbać. Przypomnijmy: Szulim u boku milionera ma jak w raju. Może liczyć na prawdziwe luksusy Nieco ponad rok temu podobną sensację wywoływał związek Agnieszki z Maciejem Żakowskim , z którym dziennikarka rozstała się tuż przed wakacjami. Okazuje się, że Szulim nie była pierwszą kobietą z show-biznesu, z którą spotykał się Maciej. Jak donosi "Na Żywo", Żakowski jeszcze na studiach był związany z... Anną Czartoryską . Dziś jest ona szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego i mamą Ksawerego, którego urodziła trzy miesiące temu. Wtedy jednak była podobno mocno zakochana w przebojowym restauratorze. Poznali się w 2005 roku, gdy celebrytka rozpoczęła studia w warszawskiej Akademii Teatralnej, Maciek w tym czasie był studentem socjologii, a później przebojowym biznesmenem działającym w branży gastronomicznej. Niestety, syn znanego dziennikarza złamał księżniczce serce. Zwany przez znajomych "dandysem", nie dążył do stabilizacji i zamiast snuć plany wspólnej przyszłości, wolał się bawić. Czartoryska bardzo przeżyła rozstanie, tym bardziej że rok później Żakowski był już z inną kobietą - czytamy w "Na Żywo". Pasowaliby do siebie? Zobacz: Czartoryska pochwaliła się figurą po porodzie. Nagrała splasha w fontannie   Anna Czartoryska pierwszy raz po porodzie na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner