Kuba Wojewódzki pokazał, jakie danie przygotowała dla niego Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki pokazał, jakie danie przygotowała dla niego Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki pokazał, jakie danie przygotowała dla niego Renata Kaczoruk
Instagram/ONS
1/7
Kuba Wojewódzki pokazał, jakie danie przygotowała dla niego Renata Kaczoruk
Instagram/ONS

Spodziewaliście się, że Renata Kaczoruk gotuje dla Kuby Wojewódzkiego? Showman pochwalił się swoim fanom na Instagramie daniem, jakie specjalnie dla niego przygotowała modelka. Spodziewacie się wystawnej kolacji przy świecach i pysznych dań na stole? Nic bardziej mylnego! Renata Kaczoruk postanowiła w nieco inny sposób sprawić przyjemność ukochanemu. Okazuje się, że tuż po północy zaserwowała mu słodki deser. Musimy  jednak przyznać, że jego wygląd jest dość... intrygujący ;)

#godzina#00:14#renulka#zrobiła#budyń#nofilter#talesz#nie#nasz- Kuba Wojewódzki napisał pod zdjęciem danie przygotowanego przez modelkę.

Internautom nie przypadła do gustu potrawa przygotowana przez Renatę Kaczoruk. Co pisali w komentarzach?

Nie godzi się tak Królowi podawać potrawy 😊

O matko bleeeeee

Slabo die Reniulka stara w kuchni ; p ja bym nie zjadla (pisownia oryginalna) 

 

Zobaczcie, jak Renata Kaczoruk "rozpieszcza" Kubę Wojewódzkiego! Będziecie zaskoczeni! Zapraszamy do naszej galerii!

 

Zobacz także: 5 SPOSOBÓW, BY... ZNISZCZYĆ SWÓJ ZWIĄZEK

 

2/7
Kuba Wojewódzki pokazał, jakie danie przygotowała dla niego Renata Kaczoruk
Instagram

Danie Renaty Kaczoruk może nie wygląda apetycznie, ale jak smakowało? Tym się Kuba Wojewódzki już nie pochwalił.

3/7
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Instagram/Kuba Wojewódzki

Media i fani dziennikarza wciąż dopytują, kiedy zamierza poślubić swoją ukochaną. W jednym z odcinków programu Wojewódzkiego, Kuba poprosił swoją widownię, żeby na kartkach napisała swoje pytania do jego gości. Magdalena Boczarska złapała kartkę z pytaniem o ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk! Co odpowiedział zaskoczony dziennikarz? „Renata poznaję twój charakter pisma! Dosyć!" - żartował Wojewódzki.

4/7
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
EastNews

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki unikają wspólnych wyjść na gale. Robią wyjątek dla kilku imprez w roku.

5/7
ons

W wywiadzie dla „Gali" Renata kaczoruk mówiła o swoim związku: „Po raz pierwszy próbuję się ustatkować. Chcę mieć blisko najważniejszą osobę, w zaufaniu dorastać do wspólnych wyobrażeń na temat naszego życia. Tego samego oczekuję od drugiej strony: oddania, uczciwości. Pragnę stworzyć prawdziwy dom. Nie sądziłam, że stanie się to tak szybko".

6/7
Renata Kaczoruk oddaje na WOŚP sukienkę

Renata Kaczoruk po show „Azja Express" stara się wykorzystywać swoją popularność w ważnych akcjach - m.in. oddała sukienkę na aukcję na WOŚP.

7/7
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
East News

Kilka miesięcy temu w telewizji pojawił się spot reklamowy, w którym Kuba Wojewódzki rzekomo oświadcza się Renacie Kaczoruk. Żart dziennikarza wzbudził mieszane emocje. Jedni uznali manipulację za zabawną, inni - niekoniecznie. A jak showman do tego podchodzi? „Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu - powiedział Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Playboy.pl.