Recital Justyny Steczkowskiej na Polsat Sopot Festival 2014
ONS

Steczkowska szykuje w Sopocie wielkie show. Zdradziła nam szczegóły

Recital Justyny Steczkowskiej na Polsat Sopot Festival 2014
ONS

Już jutro startuje Polsat Sopot Festival 2014. Organizatorzy przewidzieli aż dwa dni występów największych polskich gwiazd, jak również zagranicznych gości. W piątek będziemy mogli podziwiać niezapomniane przeboje lat 90-tych, w sobotę natomiast usłyszymy najpopularniejszych artystów ostatniego roku w Polsce. Przypomnijmy: Wiemy kto poprowadzi wielki festiwal w Sopocie. Będą niespodzianki

Podczas sobotniego koncertu gwoździem programu będzie recital Justyny Steczkowskiej. Diwa obchodzi w tym roku 20-lecie swojej pracy artystycznej, a jej show zapowiadane jest jako "Jubileusz Dziewczyny Szamana". Czego możemy się spodziewać? Na pewno zjawiskowych kreacji i wielkich hitów gwiazdy, takich jak wspomniana "Dziewczyna Szamana" czy "Oko za Oko". O zdradzenie więcej szczegółów poprosiliśmy samą Justynę.
 

Dwudziestolecie pracy artystycznej to obszerny rozdział na mojej muzycznej drodze,  zamykam go właśnie wraz z widzami na antenie telewizji Polsat.  Szykujemy niezwykłe show z tancerzami i specjalnie na te okazje przygotowaną choreografią. Będą niesamowite światła, wybuchy i dużo wspaniałych dźwięków. Przeniesiemy się do Buenos Aires ( śmiech ) aby po drodze zachwycić publiczność niezwykłym spektaklem. Na koniec obiecuje pomalować niebo na złoto , ale co to znaczy dowiedzą się widzowie telewizji Polsat :) - zapowiada w rozmowie z AfterParty.pl wokalistka.


Będziecie oglądać recital Justyny w Sopocie?

Zobacz: Steczkowska odpowiada na zarzuty o bluźnierstwie. Wydała ostre oświadczenie

Lista gwiazd na Sopot Festival 2014:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53