Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Patryk Vega napisał oświadczenie w sprawie "Pitbulla" Andrzej Duda, Agata Duda
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Ewa Chodakowska
Instagram
Które miejsca zajęli? Kto wygrał?
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Ewa Chodakowska
Instagram

W najnowszym numerze „Wprost” możemy poznać listę 50 najbardziej wpływowych Polaków 2017 roku. Ranking zaskakuje, bo pojawiło się sporo nowych nazwisk, a także wiele z nich zmieniło swoje pozycje. Jak można było się spodziewać, na liście nie brakuje Anny i Roberta Lewandowskich, a także Ewy Chodakowskiej. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, które miejsca zajęli!

 

Zobacz: Chodakowska poświęciła swój nowy wpis Lewandowskiej! O co apeluje?

2/5
Ewa Chodakowska
Instagram

Ostatnio Ewa Chodakowska jest królową rankingów! Niedawno znalazła się w gronie 50 najbogatszych Polek, a teraz najbardziej wpływowych Polaków. Tym razem według tygodnika „Wprost” zajęła 20. miejsce. 

 

Zobacz: Ewa Chodakowska trafiła na listę 50 najbogatszych Polek! Na ile wyceniany jest jej majątek? Zobacz też TOP 10!

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski,
Instagram

W rankingu nie mogło zabraknąć Anny i Roberta Lewandowskich. Bez wątpienia oboje mają ogromny wpływ na branżę biznesową, reklamową, a także medialną. Co ciekawe, w minionym roku para znajdowała się na 30. miejscu - teraz na 7.!

 

Zobacz: U Lewandowskich przy stole panują jasne zasady! Zanim Robert Lewandowski zacznie śniadanie, musi...

4/5
Patryk Vega napisał oświadczenie w sprawie "Pitbulla"
ONS

Co ciekawe, w rankingu pojawił się nawet Patryk Vega, który okazał się być bardziej wpływowy niż Lewandowscy - zajął 6. miejsce! A jak wygląda pierwsza piątka? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Patryk Vega o filmie "Botoks": „Nawet jeśli tylko jedna osoba zmieni zdanie i nie usunie dziecka, warto było go nakręcić’’. Jak reżyser broni filmu?

5/5
Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Oto 5 najbardziej wpływowych osób w Polsce, według „Wprost”:

 

  1.  Andrzej Duda
  2. Jarosław Kaczyński 
  3. o. Tadeusz Rydzyk 
  4. Jerzy Owsiak
  5. Wkurzony Polak 

 

Co ciekawe, w minionym roku na 1. miejscu znajdował się Jarosław Kaczyński. Jerzy Owsiak z kolei zajmował 34. pozycję, z kolei o. Tadeusz Rydzyk był na 14. miejscu. Prezydent Andrzej Duda awansował z miejsca 5. 

 

Zobacz: Andrzej Duda spotkał się w Nowym Jorku z Donaldem i Melanią Trumpami bez Agaty Dudy! Dlaczego nie było Pierwszej Damy? Jest komentarz kancelarii