Ranking najlepiej kobiet w polskim show-biznesie Magda Gessler Bal TVN 2016 Małgorzata Kożuchowska w kobiecym garniturze na prezentacji ramówki TVN Doda ONS
Ranking najlepiej kobiet w polskim show-biznesie
ONS
1/9
Ranking najlepiej kobiet w polskim show-biznesie
ONS

Magda Gessler, Doda, Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska i Ewa Chodakowska - te gwiazdy rządzą polskim show-biznesem! Jak twierdzi "Fakt", właśnie te panie mogą pochwalić się najwyższymi zarobkami. Z okazji Dnia Kobiet tabloid przygotował ranking z najlepiej zarabiającymi gwiazdami-paniami. Jak wyliczył, łącznie zainkasowały około 20 milionów złotych!  

A która gwiazda jest najcenniejsza w polskim show-biznesie? Tego dowiecie się z naszej galerii! Będziecie zaskoczeni sumami, jakie pojawiły się na kontach niektórych pań!

 

Zobacz także: 7 PREZENTÓW NA DZIEŃ KOBIET DO 60ZŁ

2/9
Magda Gessler Bal TVN 2016

Według doniesień "Faktu" zdecydowaną liderką rankingu jest Magda Gessler! Gwiazda TVN w zeszłym roku zarobiła ok. 4 mln złotych! 

3/9
Małgorzata Kożuchowska w kobiecym garniturze na prezentacji ramówki TVN
EastNews

Na liście najlepiej zarabiających gwiazd nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej! Aktorka, którą możemy oglądać m.in. w serialach "Druga szansa" i "Rodzinka.pl" w minionym roku zarobiła wg. tabloidu 3 mln złotych!

4/9
Doda
ONS

Według doniesień "Faktu", Doda zarobiła 2 mln złotych! Ale podobną kwotą mogą się pochwalić aż 3 inne gwiazdy!

5/9
ONS
Joanna Krupa

Joanna Krupa podobnie jak Doda również zainkasowała ok. 2 mln złotych!

6/9
Edyta Górniak z fryzurą afro
East News

2 miliony złotych wpłynęły również na konto Edyty Górniak. 

7/9
Ewa Chodakowska na ulicy

Ewa Chodakowska od wielu lat jest jedną z ulubionych trenerek. Okazuje się, że dzięki miłości do bycia fit Ewa zarobiła w 2016 roku ok. 2 miliony złotych! Tak przynajmniej twierdzi "Fakt".

8/9
Martyna Wojciechowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

W zestawieniu tabloidu nie mogło zabraknąć Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka i dziennikarka przez rok zarobiła 1,5 mln złotych. 

9/9
Dorota Wellman na imprezie Herbapolu

Tyle samo co Martyna Wojciechowska zarobiła również Dorota Wellman. Na konto prowadzącej DDTVN wpłynęło ponoć 1,5 mln złotych - twierdzi tabloid.