Rosyjska telewizja muzyczna Music Box zaprosiła Ramonę Rey do udziału w wielkim show sylwestrowo-noworocznym. Polska wokalistka była gościem specjalnym wydarzenia - jedynym zagranicznych gości koncertu. Ramona, jak zwykle występując w Rosji, zaśpiewała oczywiście po polsku. Wykonała swój najnowszy singiel "Imiona" oraz piosenkę "Paczka", nagraną wspólnie z rosyjskim zespołem Obie Dwie. Dlatego też do występu w show, Ramona i Igor Czerniawski zaprosili Katyę Pavlovą - wokalistkę zespołu.

Reklama

Ramona już od ponad roku z dużym powodzeniem koncertuje w Rosji. W minionym roku jej występ otworzył wielki, kilkunastodniowy festiwal Czereśniowy Las odbywający się w centrum Moskwy, a kilka miesięcy później była gościem specjalnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Kaliningradzie. Utwory Ramony w języku polskim grane są m.in.: w największej moskiewskiej rozgłośni radiowej Echo Moskwy.

Reklama

Występ w telewizji Music Box emitowany na całą Rosję z pewnością przyczyni się do jeszcze większego wzrostu popularności Ramony w tym kraju.

Reklama
Reklama
Reklama