Planujecie zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w ogrodzie? A może wybieracie się na piknik na łonie natury i chcecie, żeby był niezapomniany? Jeżeli tak, to mamy dla Was świetne wiadomości! Marka Ralph Lauren Home przygotowała specjalną, letnią kolekcję zastaw oraz sztućców w wyjątkowo wakacyjnych barwach bieli i błękitu, dających poczucie pełnego komfortu i luksusu również na łonie natury. Letnia kolekcja Ralph Lauren Home zawiera łącznie 5 różnych wzorów od kwiatów i symboli muszli, po wzory geometryczne. Niewątpliwie wzbudza zachwyt swoją oryginalnością. Dzięki takim inspiracjom nasz letni odpoczynek pozostanie na długo w pamięci!

Reklama

Gdzie możecie kupić letnią kolekcję Ralph Lauren Home?

Jeżeli chcecie, żeby Wasze letnie przyjęcie na łonie natury było wyjątkowe, musicie odwiedzić warszawski Salon Archidzieło, który jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek takich jak: RALPH LAUREN HOME, ROBERTO CAVALLI HOME, GIANFRANCO FERRE HOME, BAKER FURNITURE, KATE SPADE CZY AERIN.

Salon od dwóch lat znajduje się przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie zespół doradców z sukcesem urządza wnętrza klientów. Archidzieło wychodzi naprzeciw potrzebom pasjonatów pięknych wnętrz, najwyższej jakości materiałów i wykonania oraz unikatowego stylu. W filozofię marki wpisuje się nie tylko produkt najwyższej klasy, ale również najwyższa jakość obsługi.

W oparciu o te wszystkie zasady, Archidzieło sukcesywnie poszerza swój asortyment dekoracji i akcesoriów do wnętrz, bazując na najświeższych trendach światowych projektantów. W 2017 roku zaznaczyli swoją obecność na targach Warsaw Home, Inteligentny Dom oraz OKK Design.

Zobacz także

Wszystkie produkty marki Ralph Lauren Home dostępne są w sklepie online pod adresem archidzielo.pl.

Cena przykładowego kubka marki Ralph Lauren Home wynosi 90 zł - LINK TUTAJ.

Letnia kolekcja Ralph Lauren Home jest wyłącznie dostępna w Salonie Archidzieło.

Spójrzcie sami na te cuda!

Zobacz także: Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie w ogrodzie?

Letnia kolekcja Ralph Lauren Home.

mat. prasowe

Kolekcja dostępna jest wyłącznie w Salonie Archidzieło.

mat. prasowe
Reklama

Prawda, że piękna?

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama