Rajd WRC, rajd Mille Migila, rajd Barbórki
East News
1/8
Rajd WRC, rajd Mille Migila, rajd Barbórki
East News

Gwiazdy kochają wyścigi samochodowe! Znani i lubiani na całym świecie chętnie pojawiają się na trybunach najbardziej znanych torów i tras, by kibicować swoim faworytom, ale przede wszystkim podziwiać piękno motoryzacji. Tumany kurzy, adrenalina, maszyny, skrywające w sobie najnowsze technologie i niesamowita atmosfera - to wszystko sprawia, że znane osobistości chętnie wpisują w rubryce "zainteresowania" hasło "wyścigi samochodowe". I nic dziwnego, takich emocji z pewnością nie dostarcza nic innego! Zobaczcie przegląd najpopularniejszych wyścigów samochodowych, które kochają gwiazdy show-biznesu!

 

Zobacz też: Majówka w gwiazdorskim stylu. Co robić we Włoszech, żeby poczuć się jak prawdziwa gwiazda?

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

2/8
Rajd WRC
East News

Rajd WRC, czyli World Rally Championship - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata, to coroczny cykl mistrzowski. Każdy cykl składa się z kilkunastu rund, które stanowią trzydniowe rajdy rozgrywane na całym świecie. Uczestnicy rajdu walczą o prestiżowe tytuły: Rajdowego Mistrza Świata Kierowców, Rajdowego Mistrza Świata Pilotów, a także Rajdowego Mistrza Świata Konstruktorów. Rajd jest niezwykle widowiskowy i przyciąga największe nazwiska ze świata motoryzacji. Ale nie tylko! W roli kibiców często pojawiają się żądne emocji gwiazdy, które chętnie oglądają popisy mistrzów kierownicy.

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

3/8
Rajd Barbórki
East News

Rajd Barbórka to coroczny rajd, który rozgrywany jest na ulicach Warszawy. Impreza stanowi zakończenie sezonu sportów motorowych w Polsce. Odbywa się zawsze na początku grudnia, nieprzerwanie od 1964 roku. Rajd Barbórka to bardzo prestiżowa impreza, która przyciąga nie tylko kierowców z Polski, ale i zza granicy. Finałowy odcinek rajdu, do którego kwalifikują się jedynie najlepsi uczestnicy, odbywa się na ulicy Karowej. Polskie gwiazdy chętnie pojawiają się na Rajdzie Barbórki, by poczuć powiew adrenaliny i podziwiać najlepszych kierowców w kraju.

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

4/8
Rajd Mille Miglia
www.1000migila.it

Mille Miglia to historyczny wyścig, w którym najważniejsza jest precyzja. Wyścig odbywa się w przepięknej scenerii dróg ulicznych północnych Włoch. Jest to wyjątkowy i bardzo widowiskowy rajd, którego trasa przebiega przez malownicze miejscowości: Brescia, Parma, Siena, Bolonia, Rzym i Rimini. Nie bez powodu Włosi nazywają go "najpiękniejszym rajdem na świecie". Zobaczcie na zdjęciach, dlaczego!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

5/8
Rajd Mille Miglia
www.1000migila.it

Liczący sobie 1000 mil rajd Mille Miglia po raz ostatni odbył się w 1957 roku, a w 1977 podjęto decyzję o jego wznowieniu. W tym legendarnym rajdzie biorą udział pasjonaci motoryzacji, którzy stają w szranki w przepięknych, klasycznych samochodach, które na urokliwych włoskich ulicach prezentują się bardzo spektakularnie. W rajdzie mogą brać udział jedynie te auta, które brały udział w historycznym Mille Miglia w latach 1927-57. Piękne, zadbane auta - to jest to!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

6/8
Rajd Mille Miglia
www.1000migila.it

Obecnie wyścig Mille Miglia nie jest rozgrywany w ciągu jednego dnia, lecz został podzielony na 4 etapy - po jednym na jeden dzień. Uczestnicy muszą przejechać każdy z etapów w jak najlepszym czasie. Wygrywa ten, który jest najbliżej idealnego czasu przejazdu. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 19-23 maja i zapowiada się bardzo widowiskowo! Dlaczego? To unikatowe połączenie tradycyjnej, historycznej atmosfery, klasycznie pięknych samochodów oraz prawdziwie "włoskiego stylu życia". Wyścig przyciąga ogromne zainteresowanie, również wśród znanych i lubianych!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

7/8
Rajd FIA World Rallycross Championship
East News

FIA World Rallycross Championship to wyścigi samochodowe rozgrywane na zamkniętym torze. Zawody trwają dwa dni i składają się z 4 serii biegów eliminacyjnych. W każdym biegu startuje 4-6 uczestników. Dystans stanowią 4 okrążenia. To niezwykle emocjonujące zawody, które można obserwować z trybun, na których chętnie pojawiają się znani i lubiani. Dawka adrenaliny jest ogromna!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

8/8
Rajd Monte-Carlo Historique
East News

Monte Carlo Historique to rajd samochodowy, w którym startują kierowcy pojazdów zabytkowych. Impreza odbywa się co roku na przełomie stycznia i lutego, kilka dni po rajdzie Monte Carlo. Pierwszy rajd historyczny Monte Carlo odbył się w 1988 roku. Założeniem tej inicjatywny jest sentymentalny powrót do dawnych rajdów Monte Carlo. Mogą w nim brać udział jedynie samochody, które brały udział w rajdach w Monte Carlo w latach 1955-1977. Jest to świetna okazja dla gwiazd, by przypomnieć sobie złote czasy kina i pełnego uroku blichtru dawnych lat.

 

Wiecie już, który rajd wybierzecie?

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

Więcej na temat wakacje gwiazd