Rafał z programu Kanapowcy TTV
Instagram

Rafał z programu "Kanapowcy" zrzucił 23 kilo! Czy po programie utrzymuje dobrą formę? Pokazał zdjęcie

Rafał z programu Kanapowcy TTV
Instagram

Rafał z programu "Kanapowcy" schudł aż 23 kilogramy i całkowicie zmienił swoje nawyki żywieniowe. Zgłaszając się do programu miał nadwagę i nawet proste ćwiczenia były ogromnym problemem, teraz uczestnik hitu TTV nie tylko je zdrowo, ale też dużo czasu poświęca na aktywności fizyczne. Czy po programie nadal udaje mu się utrzymać dietę? A może wrócił do słodyczy i fast foodów? Zobaczcie!

Rafał z programu "Kanapowcy" prowadzi zdrowy styl życia?

Rafał dzięki udziałowi w programie "Kanapowcy" zmienił całkowicie swoje nawyki żywieniowe i do zdrowego stylu życia przekonała się również jego żona, która również dużo schudła. Teraz cała rodzina ćwiczy i je zdrowo, a Rafał pochwalił się ostatnio, że obecnie waży 72 kilogramy! 

Program skończyliśmy nagrywać jakiś czas temu i wiele osób pewnie się zastanawia, czy dalej trzymamy "formę" 😋 Myślę że jakoś się to udaje :) Mam nadzieję, że jak otworzą siłownię wtedy będę mógł jeszcze bardziej nad nią popracować :) Zdjęcie aktualne vs zdjęcie z rozbieranej sesji w Kanapowcach 🤭🤭🤭 A obecna waga to 72.7 kg 😉😉 Także trzymam się mocno 😉 - wyznał Rafał na swoim Instagramie. 

Śmiało można powiedzieć, że program "Kanapowcy" odmienił życie nie tylko tego uczestnika, ale całej jego rodziny. Po programie nadal nad sobą pracuje, co widać na nowych zdjęciach. A jak pokonał miłość do słodyczy?

Jak udało się uczestnikowi odstawić słodycze?

Największym problemem dla tego uczestnika było odstawienie słodyczy, które stanowiły niemal podstawę jego diety. Okazuje się, że w programie Rafał odstawił cukier z dnia na dzień. A czy teraz pozwala sobie na słodkości? Tak, ale tylko te zdrowe!

Ale dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nauczyłem się z żoną znajdować zdrowe zamienniki słodkości. Teraz w naszych brzuchach nie ląduje kolejna tabliczka czekolady czy kawałek tortu , a równie pyszne i zarazem zdrowsze zamienniki np browni z fasoli czy ciasto czekoladowe z Kaszy jaglanej. 😉😉😉 - napisał Rafał na Instagramie. 

Zobaczcie, jak teraz wygląda Rafał z programu "Kanapowcy"!

Zobacz także: Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do "Gogglebox"? Pomogła im w tym... sąsiadka!

Rafał z programu Kanapowcy TTV metamorfoza
Instagram

Obecnie mężczyzna może pochwalić się doskonałą sylwetką. 

 

Tak Rafał wyglądał na początku programu "Kanapowcy" zanim całkowicie zmienił nawyki żywieniowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Frytki frytki hamburgery. 😂 😂 😂

Post udostępniony przez Rafał Ś (@rafal_kanapowcy_ttv)

 

 

 

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26