Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
East News

Rafał Maślak przeprasza braci Sekielskich, ale komentarz Antka Królikowskiego chyba mu się nie spodoba!

Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
East News

Film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsnął opinią publiczną w Polsce. Dokument który porusza problem pedofilii w polskim kościele miał swoją premierę prawie tydzień temu. Produkcja w ekspresowym tempie stała się prawdziwym hitem w sieci- po 6 dniach "Tylko nie mów nikomu" ma już ponad 18,5 mln wyświetleń na youtube! Film przygotowany przez Tomasza Sekielskiego i jego brata wywołał ogromne emocje- Wojciech Smarzowski w jednym z wywiadów przyznał wprost, że ma nadzieję, że dokument będzie naszym kandydatem do Oscara. Niestety, nie wszyscy są podobnego zdania... Rafał Maślak skrytykował film braci Sekielskich! 

Jest to kontrowersyjny film, dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to nad wyraz przekoloryzowane, przebitkowe. Mleko płynące komuś z ust, dla mnie trochę już takie jakby... można powiedzieć coś na dany temat, ale według mnie ten film mógłby trwać pół godziny i przekazałby tyle informacji a już by nie robił tego tak przerysowanie- ocenił w rozmowie z portalem przeambitni.pl. (...) Ten film jak najbardziej pokazuje to, co się dzieje, bo faktycznie księża, którzy robili te rzeczy się do tego przyznali. Ludzie muszą mieć świadomość.

Teraz Rafał Maślak postanowił przeprosić za swoje słowa! Jak komentuje swoją wypowiedź i jak zareagowali internauci?

Rafał Maślak przeprasza autorów filmu

Rafał Maślak na swoim profilu na Instagramie opublikował wpis, w którym przeprasza za swoją wypowiedź i przyznaje, że bardzo żałuje tak mocnych słów. 

Przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź na temat filmu „Tylko nie mów nikomu” Tomasza i Marka Sekielskich. Problem pedofilii, który został poruszony przez dziennikarzy, jest bardzo ważny i wstydzę się, że w swojej wypowiedzi zbagatelizowałem go. Bardzo żałuję wypowiedzianych słów- czytamy w oświadczeniu Rafała Maślaka. 

Jak na wpis modela zareagowali internauci? Zachowanie Rafała Maślaka skomentował nawet Antek Królikowski! 

- Milczenie złotem :)
- Nie spodziewalem się po Panu takiego braku empatii do ofiar i bagatelizowania problemu. Plus za umiejetność przyznania się do błędu- komentowali internauci.
- (...) Proponuje byśmy (jeśli czujemy, że warto) wypowiadali się po obejrzeniu całości, w przeciwnym razie lepiej nie mówić nikomu😉🙏- apelował Antek Królikowski. 

Zobaczcie CAŁY wpis Rafała Maślaka! Waszym zdaniem model rzeczywiście powinien przepraszać za swoją wypowiedź?

Rafał Maślak przeprasza za swój komentarz o filmie "Tylko nie mów nikomu".

 

Wpis Rafała skomentował Antek Królikowski.

Antek Królikowski- komentarz na Instagramie
Instagram
 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13