Rafał Maślak z dziewczyną na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy

Rafał Maślak PIERWSZY RAZ na oficjalnej imprezie ze swoją dziewczyną ZDJĘCIA

Ukochana modela wyglądała jak prawdziwa gwiazda

Rafał Maślak od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z modelką-Kamilą Nicpoń. Niestety, para do tej pory nie pokazywała się publicznie. W jednym z wywiadów Mister Polski z 2014 roku przyznał, że chciałby żeby partnerka towarzyszyła mu na oficjalnych imprezach. Maślak zdradził wówczas, że modelka boi się, że zostanie posądzona o lansowanie się jego boku. Zobacz: Rafał Maślak o swojej dziewczynie: Nie ma twardego tyłka, żeby znieść hejt

Zakochani unikali więc wspólnych wyjść- do wczoraj. Na imprezie z okazji dziesięciolecia Dzień Dobry TVN Kamila Nicpoń zadebiutowała na salonach. Modelka i model po raz pierwszy pokazali się razem. Kamila ubrana w długą czerwoną suknię wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Patrząc na zdjęcia tej pary jesteśmy pewni, że pasują do siebie idealnie.

Mamy więc nadzieję, że będziemy ich widywać częściej na imprezach!

Zobacz też: Wielkie zmiany w życiu Rafała Maślaka! Oświadczy się swojej dziewczynie?
 

Rafał Maślak z dziewczyną na urodzinach Dzień Dobry TVN


Rafał Maślak z dziewczyną na urodzinach Dzień Dobry TVN


Rafał Maślak z dziewczyną na urodzinach Dzień Dobry TVN

 

Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
ONS
Newsy
Rafał Maślak rozstał się z dziewczyną?! "Najgorsze Walentynki ever" - pisze przystojniak...
Czyżby Rafał Maślak właśnie został singlem?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń nie są już razem? Na Facebooku modela pojawił się poruszający post, z którego wynika, że Rafał właśnie został singlem. Maślak i Nicpoń byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Karierę jednak robił głównie Rafał, jego była ukochana Kamila raczej wolała pozostawać w jego cieniu. Zdarzało się jednak, że wspólnie pojawiali się na imprezach. Po wpisie Rafała Maślaka możemy domniemywać, że ich miłość właśnie wygasła. I to dokładnie w Walentynki! Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem.... Co w takiej sytuacji robić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever - napisał model w internecie. Rafał oznaczył swój status jako "bardzo smutny". Fanki natychmiast zaczęły zamieszczać pocieszające wpisy na profilu Mistera Polski 2014. Informacja o rozstaniu Maślaka i Nicpoń zszokowała internautów! Przecież jeszcze niedawno byliśmy świadkami ich wielkiej miłości, kiedy para czule żegnała się przed wyjazdem modela na plan zdjęciowy "Agenta". Czyżby tej wyjazd między nimi coś zmienił?     Zobacz też: Rafał Maślak w "Dzień dobry TVN" z Kamilą Nicpoń. Zdradził, jak się poznali! ZDJĘCIA.   Rafał Maślak i Kamila Nicpoń byli parą od 2013 roku.   Jeszcze niedawno para czule żegnała się na lotnisku, gdy Rafał wylatywał na nagranie programu "Agent".   Przystojny model właśnie został singlem.

Rafał Maślak przekłada ślub
Newsy
Rafał Maślak odwołuje ślub z Kamilą Nicpoń! Co się stało?!
Model musi zmienić swoje najbliższe plany

Rafał Maślak odwołuje ślub?! Model w tym roku miał ożenić się ze swoją partnerką, również modelką, Kamilą Nicpoń. Według doniesień "Faktu", Rafał Maślak zadecydował jednak, że ślubu nie będzie. Skąd taka decyzja? Czyżby między narzeczonymi zadziało się coś niedobrego? Tej pięknej parze zdarzały się już ciężkie chwile.  Na szczęście wówczas szybko udało im się pokonać kryzys, a Rafał Maślak oświadczył się swojej ukochanej, wręczając jej piękny pierścionek z brylantem wart 13 tysięcy złotych.  O co chodzi tym razem?  Zobacz też:  Afera z Rafałem Maślakiem! Wycofano jego nominację w konkursie "Serce dla zwierząt"! Mocne OŚWIADCZENIE!   Rafał Maślak zmienia termin ślubu   Wielbicieli Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń uspokajamy. Model zdecydował się odwołać ślub, ale tylko... na jakiś czas. ;) Termin ceremonii po porostu zostanie przełożony. Rafał Maślak zdecydował się na taki krok ze względu na pracę, pisze "Fakt". Model niespodziewanie otrzymał atrakcyjną propozycję zawodową zostania jurorem w nowym reality show Polsatu "#Supermodelka Plus size". Nagrania do programu będą trwały całe lato, więc grafik Rafała Maślaka będzie bardzo napięty. Na szczęście, Kamila Nicpoń jest bardzo wyrozumiałą narzeczoną i nie ma nic przeciwko zmianie terminu ślubu. Para ma stanąć na ślubnym kobiercu w przyszłym roku. Polecamy:  Jakie dokumenty trzeba złożyć, aby wziąć ślub konkordatowy? Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pobiorą się dopiero w przyszłym roku. Rafał Maślak został jurorem w show "#Supermodelka Plus Size".

Rafał Maślak z balonem
Newsy
Znamy prawdziwe powody rozstania Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń! Co się stało?
Model cierpi po rozstaniu.

Dlaczego Rafał Maślak i Kamila Nicpoń rozstali się? Wiemy, jaka jest prawda! Tuż przed walentynkami Mister Polski został sam. W dzień zakochanych poinformował o tym na Facebooku i przyznał, że jest mu bardzo ciężko. Dodał też, że  to były najgorsze walentynki w jego życiu. Kamila Nicpoń wyprowadziła się od Rafała Maślaka i nie wiadomo, czy będzie chciała naprawić to, co było między nimi. A co stało się tak naprawdę? Rafał robi wszystko, żeby Kamila do niego wróciła. Chce jej dać czas na zastanowienie, ale nie chce, żeby o nim zapomniała, dlatego wysyła jej codziennie kwiaty i dzwoni do niej regularnie. To ona podjęła decyzję o rozstaniu i wyprowadziła się z jego mieszkania. W ostatnim czasie coraz częściej dochodziło między nimi do spięć i niedomówień spowodowanych częstą nieobecnością Rafała. On zostawił jej przestrzeń, żeby mogła się zastanowić nad ich związkiem. Jednak on nie czuje się dobrze z tym, że nie mieszkają już razem i chce żeby do niego wróciła, zdradza nam znajoma Rafała. Jak poznali się Rafał Maślak i Kamila Nicpoń? Kamila Nicpoń i Rafał Maślak poznali się dwa lata temu na planie teledysku disco polo. Mister wielokrotnie mówił w wywiadach, że dziewczyna od razu mu się spodobała i od początku ją podrywał. Kiedy Maślak zaczynał karierę nie chciał pokazywać się z ukochaną, a ona też niechętnie godziła się na publiczne wyjścia. Zakochani zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas imprezy z okazji 10-lecia "Dzień Dobry TVN". Wówczas byli jedną z najbardziej rozchwytywanych par. Myślicie, że Rafał i Kamila wrócą jeszcze do siebie?   Zobacz:  Czułe pożegnanie Rafała Maślaka z dziewczyną na lotnisku. Co za gorące pocałunki! ​   Kamila Nicpoń żegna Rafała Maślaka przed wyjazdem do RPA Rafał Maślak próbuje odzyskać ukochaną

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner