Party Stories
East News
Newsy

Rafał Bryndal pożegnał żonę poruszającym wierszem. "My bez Ciebie brak w tym sensu"

 

Rafał Bryndal przeżywa teraz trudne chwile. Zmarła bowiem jego ukochana żona. Dorota Bryndal odeszła 22 stycznia 2019 roku. Informację tę podała między innymi kancelaria prawna, w której pracowała od ponad 20 lat. 

 

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek - można było przeczytać w komunikacie. 

 

Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci Doroty Bryndal. Wiadomo jedynie, że odeszła nagle i niespodziewanie w wieku 55 lat.

 

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Rafał Bryndal napisał wiersz dla zmarłej żony

 

Rafał Bryndal postanowił pożegnać swoją ukochaną żonę w wyjątkowy sposób. Dziennikarz wysłał do mediów wiersz skierowany do Doroty Bryndal. Jego słowa wzruszają do łez...

 

"Dla Dorotki. Wiatr bez skrzydeł. Dzień bez grzechu. Gra bez końca. Żart bez śmiechu. Sen bez nieba. Ból bez wnętrza. Pies bez kota. Chrzest bez zdjęcia. Seks bez serca. Myśl bez wiary. Strach bez boga dłoń bez pary. Gość bez krzesła. Chleb bez świtu. Koń bez celu czas bez zgrzytu. Szał bez szczęścia. Dom bez plamy. Świat bez echa. Zjazd bez granic. Krew bez walki. Staw bez rzęsów. My bez Ciebie brak w tym sensu - napisał Rafał Bryndal. 

 

Dorota i Rafał doczekali się syna, któremu dali na imię Tymon. Chłopak przyszedł na świat w Kanadzie w 1992 roku. 26-latek został muzykiem. Pogrzeb Doroty Bryndal odbył się 29 stycznia. Żona Rafała Bryndala została pochowana na Starych Powązkach w rodzinnym grobie. 

 

POLECAMY: Śmierć w rodzinie - jak sobie poradzić ze stratą i żałobą?

 

Rafał i Dorota byli szczęśliwym małżeństwem

East News

Dziennikarz przeżywa teraz bardzo trudne chwile

Rafał Bryndal na premierze filmu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin na spotkaniu
Newsy
Kinga Rusin na spotkaniu ze znanym dziennikarzem ZDJĘCIA
Rafał Bryndal w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Nie żyje żona Rafała Bryndala. Dorota Bryndal miała 55 lat

  Nie żyje Dorota Bryndal. Żona znanego radiowca i satyryka Rafała Bryndala miała 55 lat. Zmarła 22 stycznia 2019 roku. O jej śmierci poinformowała kancelaria prawna GESSEL, w której Dorota Bryndal pracowała od 1999 roku.    - Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek. Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych. Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką, czytamy w oświadczeniu na profilu kancelarii na Facebooku.    Informację o śmierci żony potwierdził na Instagramie Rafał Bryndal, który opublikował czarną wstążkę. Para wychowywała razem syna 26-letniego Tymona.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Rafal Bryndal (@agentbryndal) Sty 23, 2019 o 9:49 PST   Nieznane są przyczyny śmierci żony Rafała Bryndala.  Składamy wyrazy współczucia rodzinie Doroty Bryndal.

Kamil Durczok miał wypadek samochodowy
Newsy
Kamil Durczok podzielił się smutną informacją: "Kochałem Go. Przegrał z chorobą. Umarł na rękach"
Smutna wiadomość...

Kamil Durczok podzielił się ze swoimi fanami smutną informacją na Twitterze. Dziennikarz napisał, że umarł jego wierny przyjaciel - owczarek niemiecki, Sasza. To po aferze z tygodnikiem "Wprost" dzięki Saszy Durczok szybciej dochodził do siebie - mówiła o tym nawet Marianna Durczok, żona dziennikarza - "Mąż nie trafił na kozetkę psychologa, ale zastosował dogoterapię" - powiedziała wówczas w jednym z wywiadów. Teraz Durczok na nowo przeżywa smutne chwile... Sasza. Kochałem Go. Przyjaciel. Przegrał z chorobą. Tylko dupek nie wie że pies to rodzina. Umarł na rękach. Płaczę. - napisał na Twiiterze Kamil Durczok. Już wcześniej dziennikarz wiedział, że z Saszą nie było najlepiej i pisał, że Sasza miał problemy z nerkami. Sasza poważnie chory. Trzymajcie kciuki. Dzięki dla rozumiejących, co to cierpienie kogoś bliskiego. Teraz nic innego się nie liczy. Saszka musi być zdrowy... Kurde, nawet nie wiecie, jak Wasze wsparcie jest ważne, napisał w marcu Kamil Durczok na Twitterze.  Mamy nadzieję, że Kamil Durczok szybko dojdzie do siebie po takiej tragedii, a jego przyjaciel Sasza na zawsze pozostanie w jego sercu.    ZOBACZ:  Żona Kamila Durczoka OSTRO o Dereszowskiej! "To dla mnie nie jest żadna aktorka!"   Kamil Durczok podzielił się smutną informacją na Twitterze.   Dziennikarz przeżywa trudne chwile.   Pies Durczoka sprawiał mu wiele radości, ale i kłopotów ;)

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner