Wczorajszy wieczór upłynął Polakom pod znakiem wielu emocji, które oczywiście nie mogły ominąć i Ani Lewandowskiej. Ta dumnie kibicowała mężowi i całej drużynie, a niedługo po meczu opublikowała na Instagramie pewien kadr. W komentarzach internauci nie są w stanie powstrzymać swojej radości.

Reklama

Ania Lewandowska podzieliła się swoim szczęściem

26 marca odbył się ważny dla naszych rodaków mecz: Polska - Walia. Emocji tego wieczora nie brakowało, tym bardziej, że finalnie udało nam się uzyskać awans na Euro 2024! Radość Polaków jest ogromna, a w tym ukochanych kobiet naszych reprezentantów. Za pośrednictwem instagramowej relacji mogliśmy zobaczyć chociażby, jak ciężarna Marina nie mogła powstrzymać łez, gdy Wojciech Szczęsny okazał się bohaterem meczu.

Drobnej relacji nie zabrakło również na profilu Ani Lewandowskiej, która za każdym razem stara się wspierać męża i teraz wcale nie było inaczej. Choć trenerka oglądała mecz w zaciszu własnego domu, nie zapomniała m.in. o koszulce z numerem 9! Gdy jasne stało się, że reprezentacja Polski zawalczy na Euro 2024, Ania napisała krótko:

Brawo chłopaki!
Ania Lewandowska kibicuje polskiej reprezentacji
Ania Lewandowska kibicuje polskiej reprezentacji Instagram@annalewandowska

Chwilę później opublikowała dumnie zdjęcie Roberta Lewandowskiego, sygnalizując w ten sposób, że jest z niego bardzo dumna. Radość Ani podzielili również w komentarzach jej obserwatorzy, pisząc:

Muszę to napisać. LEWANDOWSKI to żywa legenda, marzę aby trafiła w jego ręce ''złota piłka''. Zasłużył jak nikt inny. To człowiek, który wzbudza we mnie wszelkie łzy wzruszenia. Tak trudną drogę przeszedł, ale się nie poddał, co to to nie
Dla mnie najlepszy kapitan, jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Nasza żywa legenda, nasza duma narodowa. Nasz Robert
Brawo, pan Robert jest wyjątkowy. Nie zawiódł
Najlepszy w historii Robert Lewandowski. Gratulacje dla drużyny polskiej i dużo emocji

To dla Roberta z pewnością ważny moment, bo jeszcze kilka miesięcy temu internauci ostro krytykowali jego grę.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Robert Lewandowski o debiucie Klary: „Na pewno się stresowała”

Ania Lewandowska kibicuje polskiej reprezentacji
Ania Lewandowska kibicuje polskiej reprezentacji Instagram@annalewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska www.instagram.com/_rl9
Reklama
Reklama
Reklama