Twitter

Nie żyje znana dziennikarka! Jej pożegnanie z fanami było poruszające! "Zostało mi KILKA DNI"

Twitter

 

Rachael Bland to znana i uwielbiana w Wielkiej Brytanii dziennikarka związana ze stacją BBC. Dwa lata temu zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Rachael Bland nie chciała się poddawać. Tym bardziej, że miała dla kogo walczyć. Dziennikarka jest bowiem szczęśliwą żoną oraz mamą 2-letniego Freddy'ego. Rachael Bland postanowiła podjąć się leczenia. W czasie trwania terapii założyła także bloga, który jest swojego rodzaju pamiętnikiem. 

 

Zobacz także: Nie żyje znana blogerka! Jej ostatnie zdjęcie wzrusza do łez!

 

Choć jeszcze niedawno Rachael Bland cieszyła się z pozytywnych wyników badań, na początku września na jej Twitterze pojawił się porażający komunikat. Okazuje się bowiem, że lekarze uznali, że nic nie jest już w stanie jej pomóc. Nowotwór zaatakował węzły chłonne. Wszystkie sposoby na ratowanie Rachael Bland zostały wyczerpane...

- Obawiam się, że mój czas nadszedł. Powiedziano mi, że zostało mi kilka dni życia. To brzmi dość surrealistycznie. Dziękuję wam za wsparcie, jakie od was otrzymałam. Au revoir moi przyjaciele! - napisała na swoim Twitterze Rachael Bland.

 

 

Rachael Bland nie żyje

 

Zaledwie dwa dni po tym, jak Rachael Bland pożegnała się z fanami, na jej Twitterze pojawił się kolejny, smutny komunikat. Rodzina dziennikarki poinformowała wszystkich, że dziennikarka nie żyje. 

- Nasza piękna, odważna Rachael umarła spokojnie dziś rano w otoczeniu jej bliskiej rodziny. Jesteśmy zdruzgotani, ale ona chciałaby, żebym podziękował wszystkim, którzy zainteresowali się jej historią albo przesłali wiadomości ze wsparciem. Nigdy nie dowiecie się, jak wiele dla niej niej znaczyły. Steve i Freddie - czytamy na Twitterze.

 

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje! 

 

POLECAMY: 7 chorób, w których pomoże marihuana lecznicza

 

Rachael Bland pożegnała się z fanami na Twitterze

Twitter

 

Rodzina poinformowała o śmierci Rachael na Twitterze

Twitter

 

Jej synek ma dopiero 2 lata!

Twitter

Więcej na temat nowotwór dziennikarz
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52