Instagram
Nara Almeida przegrała walkę z nowotworem
1/7
Instagram

Nara Almeida była jedną z najpopularniejszych blogerek modowych. Brazylijkę na Instagramie obserwowało ponad 4,5 miliona osób. Śliczna dziewczyna pokazywała tam swoje codzienne życie. Fanki ochoczo komentowały jej modowe stylizacje i czerpały od niej inspiracje. Wszystko zmieniło się w 2017 roku, kiedy Nara Almeida usłyszała diagnozę lekarzy: agresywny nowotwór żołądka!

 

Brazylijska blogerka nie zamierzała jednak się poddać. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Nara Almeida zmarła 21 maja. Sprawdź w naszej galerii, jak wyglądała jej walka z tą podstępną chorobą!

 

POLECAMY: Choroby żołądka: rak żołądka - porady, leczenie, rokowania

2/7
Instagram

Nara Almeida była seksowną i pewną siebie kobietą. Jej Instagram przepełniony był zdjęciami, na których dziewczyna promieniała uśmiechem. Fanki często podkreślały w komentarzach, że Nara jest dla nich autorytetem. Wiele z nich inspirowało się jej stylizacjami i próbowało naśladować styl Brazylijki. Gdy Nara oświadczyła na swoim Instagramie, że wykryto u niej złośliwy nowotwór żołądka, mało kto był w stanie to uwierzyć. Niektórzy przestraszyli się, że Brazylijka zawiesi swoją działalność w internecie. Nara Almeida nie tylko jej nie zawiesiła, ale jeszcze rozszerzyła... Jak? Tego dowiesz się z kolejnych slajdów!

3/7
Instagram

Nara Almeida nie zamierzała ukrywać swojej choroby. Wręcz przeciwnie, blogerka pokazywała na Instagramie kolejne etapy leczenia i bolesnej niekiedy terapii. Brazylijka nie wstydziła się zmian, jakie zachodziły w jej ciele, bandaży, opatrunków, a nawet sondy, która w pewnym momencie pojawiła się w jej nosie. Nara Almeida zrobiła z niej swój atut. Jak to możliwe? Zobacz kolejny slajd!

4/7
Instagram

Choroba nie była dla niej przeszkodą w tym, aby wyglądać kobieco. Nara Almeida nie zapominała o makijażu, fryzurze i obowiązkowym uśmiechu. Nawet wspomniana sonda, która była przytwierdzona do jej nosa, nie była w stanie popsuć jej samopoczucia. 4,5 miliona obserwatorów na Instagramie z podziwem patrzyło na kolejne zdjęcia blogerki i kibicowało jej z całych sił w walce z nowotworem! Na kogo jeszcze mogła liczyć? Zobacz kolejny slajd!

5/7
Instagram

W walce z chorobą wspierał ją również ukochany chłopak, który nie odstępował jej łóżka na krok. Nara Almeida chętnie chwaliła się ich miłością na Instagramie. Teraz, gdy zabrakło pięknej blogerki, jej ukochany został sam...

6/7
Instagram

To ostatnie zdjęcie, Nara Almeida opublikowała na swoim Instagramie. Pojawiło się ono 24 kwietnia, czyli niemal na miesiąc przed jej śmiercią. Fani do ostatnich dni byli przekonani, że blogerka pokona tę okrutną chorobę. Ona sama również nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłaby przegrać. Jednak los zdecydował inaczej...

7/7
Instagram

Taką zapamiętają ją jej fani: uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi! Nawet w obliczu okrutnej choroby potrafiła zarażać innych energią. Nara Almeida to wzór dla innych, którzy również borykają się z podobnymi problemami!

Więcej na temat blogerka modowa nowotwór