Qczaj
Instagram

Największy w Polsce otwarty trening z Qczajem!

Qczaj
Instagram

Już w piątek, 24 sierpnia, TIDAL i Qczaj porwą całą sopocką plażę do wspólnego wakacyjnego treningu. Znany polski trener poprowadzi bezpłatne zajęcia w rytmie jego ulubionych piosenek. Tym razem organizatorzy cyklu TIDAL X SUMMER, który odbywa się w Trójmieście, przygotowali atrakcję dla wszystkich fanów sportu. Serwis streamingowy TIDAL razem z Qczajem zapraszają na otwarty trening, który odbędzie się na plaży należącej do kompleksu Zatoki Sztuki w Sopocie. Przewidywana godzina rozpoczęcia treningu to 11:00.

 

Wszystkie chętne osoby, które pojawią się o tej godzinie na plaży Zatoki Sztuki, będą mogły wziąć udział w zajęciach pod okiem znanego trenera. Będzie także okazja do pamiątkowego selfie z Qczajem. W ramach współpracy sportowiec specjalnie dla użytkowników TIDAL przygotował swoją muzyczną playlistę z utworami, do których najchętniej ćwiczy. Partnerem treningu jest polska marka ubrań 4F.

 

Link do dedykowanej playlisty: http://bit.ly/QCZAJPlaylista

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1737175979712882/

 

Qczaj jest obecnie jednym z najpopularniejszych motywatorów w Polsce. Na Instagramie śledzi go ponad 278 tysięcy obserwatorów, a jego treningi na Youtube cieszą się dużą popularnością. Swoim uśmiechem oraz pozytywnym podejściem do życia Qczaj podbił serca tysięcy Polaków.

Link do Instagrama: https://www.instagram.com/qczaj

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/Qczaj

 

TIDAL X SUMMER to cykl wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist.

 

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć na kanałach Facebook:

TIDAL: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki: https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

 

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

--

Jak zarejestrować się w TIDAL

Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony. 
 

Rejestracja za pomocą adresu e-mail
Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności. Kliknij "Kontynuuj", aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.
 

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter
Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz - ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo!

Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij "Zapomniałem hasła" na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.

--

Kontakt dla mediów:

Ola Bladosz, e-mail: o.bladosz@2koma7.pl , telefon kontaktowy: +48 505 977 047

Więcej na temat trening
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43