Anella w PNŚ Anella pod studiem PnŚ Anella Anella pod studiem PnŚ Anella - żywa Barbie
Anella w PNŚ
1/5
Anella w PNŚ

Anella komentuje ostre wpisy internautów! Polska barbie była gościem porannego programu w Telewizji Publicznej "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała o przeprowadzonych operacjach i innych zmianach w swoim wyglądzie. Anella przekonywała, że nie jest uzależniona od operacji plastycznych i w przyszłości chciałaby jeszcze poprawić kilka rzeczy w swoim wyglądzie. Polska barbie odpowiedziała również hejterom, którzy ostro krytykują jej wygląd i zachowanie. 

Co powiedziała w "Pytaniu na Śniadanie"? Anella ostro odpowiedziała na hejt w sieci!

Zobacz także: Anella kłóci się z lekarzem w "Pytaniu na Śniadanie"! W studiu zrobiło się bardzo gorąco!

2/5
Anella pod studiem PnŚ
East News

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" wspomniał o ostrych i negatywnych komentarzach dotyczących wyglądu polskiej barbie. Jak Anella reaguje na krytykę i hejt?

Szczerze? Te osoby na chleb mi nie dają. Mogą sobie mówić o chcą, jak chcą. Jeżeli to w jakiś sposób ich uspokaja, daje im poczucie wyższości bardzo proszę niech hejtują. Ja robię swoje, jestem architektem i nie muszę się z niczego nikomu tłumaczyć. Co mnie interesują hejterzy tak naprawdę? Szczerze mówiąc, stare przysłowie "na chleb nikt mi nie daje"...- tłumaczyła Anella. Nikogo takiego w Polsce nie ma, jesteśmy pierwszymi, którzy pokazują kobietom, że można coś ze sobą zrobić, nie koniecznie na mój kształt, mogą iść sobie powiększyć delikatnie usta, mogą delikatnie piersi poprawić.

Anella przyznała również, że dostaje sporo prywatnych wiadomości od kobiet, które....

3/5
Anella
Instagram

Polska barbie zapewnia, że kobiety piszą do nie z prośbą o porady i informacje, gdzie mogą poprawić swoją urodę. 

Proszę mi uwierzyć, ja dostaję bardzo dużo wiadomości prywatnych "gdzie robiłaś piersi, gdzie robiłaś nos". Nie przyznają się do tego oficjalnie pod zdjęciem, nie zapytają ponieważ może koleżanka zobaczy i powie "no co ty, może jesteś głupia bo pytasz" i to jest trochę taka obłuda...

Co ciekawe, Anella tak bardzo zainteresowała prowadzących "PnŚ", że na koniec ich spotkania okazało się, że była to jedna z najdłuższych rozmów przeprowadzonych w śniadaniowym programie TVP! 

Zobaczcie, jak polska barbie wyglądała pod studiem PnŚ! 

4/5
Anella pod studiem PnŚ
East News
5/5
Anella - żywa Barbie
Instagram/anella_an
Więcej na temat Anella