Party Stories
Jakub Henke z MTV w rozmowie z Grzegorzem Czepułkowskim
Newsy

Ptyś z show MTV żegna Grzegorza Czepułkowskiego, gwiazdora "Barw Szczęścia". Rozmawiali tydzień temu

Śmierć blogera, dziennikarza Grzegorza Czepułkowskiego. Na co zmarł? Ptyś z Warsaw Shore żegna dziennikarza

Grzegorz Czepułkowski zmarł nagle w wieku 47 lat. O śmierci aktora, dziennikarza i blogera modowego poinformowała rodzina:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku.

Koledzy z kanału Realnews.pl, którego był gwiazdą, napisali, że prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny był zawał serca:

Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach. Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - napisali administratorzy tego kanału na YouTubie.

 

Flesz ewydanie

 

Kłamstwa i intrygi w nowych odcinkach "Barw Szczęścia". Co się wydarzy w tym tygodniu? Zobacz

Ptyś z "Warsaw Shore" żegna Grzegorza Czepułkowskiego

Grzegorz Czepułkowski na swoim kanale rozmawiał z gwiazdami polskiego show biznesu oraz sportu i sztuk walki. Wśród nich znaleźli się m.in. Mateusz Borek, Marcin Najman, Blanka Lipińska czy Kazik Staszewski, ale również Jakub Henke, czyli słynny Ptyś z show MTV "Warsaw Shore". Na Instagramie Jakuba pojawił się wzruszający post, w którym Henke wspomina zmarłego kolegę. Okazuje się, że tydzień temu mieli okazję rozmawiać przez telefon:

Kochani dotarła do mnie straszna wiadomość odszedł mój kolega dziennikarz portalu realnewspl Grzegorz Czepułkowski, byłeś pierwszą osobą której udzieliłem wywiadu na temat PunchDown jak I pierwszym dziennikarzem do którego dzwoniłem z informacją o gali... Gdybym wiedział że to będzie nasz ostatni wywiad... Jeszcze tydzień temu rozmawialiśmy przez telefon niestety była to nasza ostatnia rozmowa...
Zawsze wesoły uśmiechnięty, pozytywnie nakręcony takiego Cię zapamiętam Ziomeczku 😭😭😭 Chciałbym przekazać rodzinie I bliskim najszczersze wyrazy współczucia. Spoczywaj w spokoju Grzesiu.

Rodzinie składamy szczere kondolencje.

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka
Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza" nie żyje. Na co zmarł? Są przyczyny śmierci.

27 marca rodzina poinformowała o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - blogera, dziennikarza oraz aktora, który pojawił się epizodycznie w takich serialach jak "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz" czy "Klan". Mężczyzna miał 47 lat: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy - napisali na jego Facebooku. Przyczyny śmierci Grzegorza Czepułkowskiego z "Ojca Mateusza" Do tej pory nikt z otoczenia Grzegorza nie podawał informacji o przyczynach śmierci mężczyzny. W sieci pojawiło się sporo spekulacji. Na kanale marki Realnews.pl, którą Czepułkowski współprowadził, pojawił się filmik pożegnalny przyjaciół z redakcji, a pod nim - komentarz administratorów o prawdopodobnej przyczynie śmierci dziennikarza.  Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie, gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. O oficjalnej przyczynie zgonu poinformujemy w najbliższych dniach [*] - napisali administratorzy kanału Realnews.pl na YouTubie. Koledzy Grzegorza Czepułkowskiego podają, że przyczyną śmierci najpewniej był zawał: Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok - czytamy w komentarzach.  Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Grzegorz Czepułkowski miał 47 lat.  

Antoni Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego wzruszającym wpisem. 
Newsy
Antoni Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego z "Barw szczęścia". Jeszcze niedawno rozmawiali... 
Nagła śmierć Grzegorza Czepułkowskiego zasmuciła rodzinę oraz wielu przyjaciół dziennikarza, których poznał na swojej zawodowej drodze. Swój ogromny smutek wyraził również Antoni Królikowski.

Nagła śmierć Grzegorza Czepułkowskiego zasmuciła rodzinę oraz wielu przyjaciół dziennikarza, których poznał na swojej zawodowej drodze. Swój ogromny smutek wyraził również Antoni Królikowski. Zaledwie miesiąc temu udzielał mu wywiadu na premierze "Swingersów". Wówczas obaj śmiali się podczas wspólnej rozmowy, dziś Antkowi pozostały tylko wspomnienia... Zobacz także:  Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka Antoni Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego z "Barw Szczęścia" Wiadomość o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego przyszła nagle. Prawdopodobną przyczyną śmierci, o której poinformowało RealNewsPL,  był zawał serca . Dziennikarz odszedł w wieku 46 lat. Smutną informację przekazała rodzina: Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… - brzmiał post opublikowany 27 marca. Ze śmiercią dziennikarza nie może pogodzić się również Antoni Królikowski . Aktor często udzielał Grzegorzowi wywiadów podczas branżowych eventów. Zaledwie miesiąc temu radośnie opowiadał mu o roli Bartka w "Swingersach" a dzisiaj niespodziewanie musi go pożegnać... Żegnaj Grzesiu, potwornie mi przykro...  To trudny czas również dla Antoniego. 27 lutego zmarł jego ukochany ojciec, a równy miesiąc później pożegnał dobrego znajomego. Zobacz także:  Gwiazdor "Barw szczęścia" nie żyje! Aktor miał zaledwie 46 lat Antoni Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego wzruszającym wpisem.  Prawdopodobną przyczyną śmierci Grzegorza Czepułkowskiego...

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Kiedy odbędzie się pogrzeb Grzegorza Czepułkowskiego? Nowe informacje w sprawie śmierci aktora "Barw Szczęścia"

O śmierci Grzegorza Czepułkowskiego poinformowali jego najbliżsi 27 marca. Nagła śmierć dziennikarza i aktora epizodycznych ról w takich serialach jak "Barwy Szczęścia" czy "Ojciec Mateusz" wstrząsnęła także środowiskiem medialnym. Przyjaciele zmarłego poinformowali, że prawdopodobną przyczyną śmierci Grzegorza był zawał serca, do którego doszło podczas spaceru z dziećmi. Czy znane są już oficjalne przyczyny śmierci? Kiedy odbędzie się pogrzeb Grzegorza Czepułkowskiego?  Zobacz także:  Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka Grzegorz Czepułkowski, kiedy odbędzie się pogrzeb? Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem i dziennikarzem Realnews, ale również blogerem modowym. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmach: "Lejdis" oraz "Bad Boy" Patryka Vegi. Grał też w serialach "Przepis na życie", "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Ojciec Mateusz". W chwili śmierci miał tylko 46 lat.  To właśnie przyjaciele i współpracownicy z Realnews.pl podali prawdopodobną przyczynę śmierci Grzegorza Czepułkowskiego, którą miał być zawał. Ofiacjalną przyczynę miała potwierdzić sekcja zwłok:  Niestety na obecną chwilę jeszcze nic nie wiadomo. Prokuratura w dalszym ciągu bada sprawę i zbiera wszelakie informacje, a z powodu utrudnień pracowniczych spowodowanych przez epidemię koronawirusa odbywa się to całkiem mozolnie. Przyjaciele Grzegorza dodali również, że sekcja zwłok najprawdopodobniej odbędzie się w nadchodzącym tygodniu, a dopiero po niej będzie można zorganizować pogrzeb:  Sekcja zwłok będzie przeprowadzona dopiero po wystawieniu przez prokuraturę oficjalnego aktu zgonu i prawdopodobnie może...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner