Zuza, jasiek
Mat. prasowe
Te zdjęcia niepokoją!
1/5
Zuza
Polsat

Wszyscy już doskonale wiemy, że powstaje właśnie 13. sezon "Przyjaciółek", który będziemy mogli oglądać już w marcu 2019 roku i dowiemy się, jak dalej potoczyły się losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Zanim jednak stacja Polsat wyemituje nowe odcinki, to możemy podglądać serialowe gwiazdy za kulisami "Przyjaciółek" i dowiadywać się, co będzie się działo w 13. sezonie. Niepokojące są wieści, dotyczące wydarzeń u Zuzy. Wiele wskazuje bowiem na to, że... Markiewicz zostawi Jaśka dla innego mężczyzny! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Znamy datę premiery 13. sezonu "Przyjaciółek"!

2/5
Zuza, jasiek
Mat. prasowe

W 12. sezonie Zuza przeszła bardzo wiele - walczyła z rakiem piersi. Przez cały czas miała ogromne wsparcie w Jaśku, który mimo że bał się o jej zdrowie i życie i potrafił płakać w ramionach Stefy, to jednak cały czas był przy Zuzie. 

 

Zobacz: Zuza rozstanie się z Jaśkiem w 13. sezonie "Przyjaciółek"?! Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu!

3/5
Zuza, Jasiek

12. sezon zakończył się wzruszającą sceną ślubu Jaśka i Zuzy. Mężczyzna wygłosił też piękną przemowę:

 

Chciałbym jeszcze coś powiedzieć.... Jesteś największym szczęściem mojego życia, wiesz? Jesteś najpiękniejszą kobietą, najwspanialszą, najpiękniejszym człowiekiem. Uwielbiam spędzać z tobą czas, każdą chwilę, uwielbiam każdy twój uśmiech, każdy twój dotyk, każde twoje słowo, wszystko. Jak wracam do domu i wiem że tam jesteś to dopiero czuje i rozumiem że żyje...kocham cię Zuza.

 

Zobacz: Małgorzata Socha z córkami na planie 13. sezonu "Przyjaciółek"! Dziewczynki rosną jak na drożdżach 

4/5
Zuza, Jasiek
Instagram

Wydawało się więc, że w 13. sezonie, gdy Zuza pokona raka, w końcu będzie mogła cieszyć się szczęściem u boku Jaśka. Niestety, pojawiają się coraz to nowsze i niepokojące informacje z planu. Ponoć małżeństwu Zuzy i Jaśka zagrozi tajemnicza kobieta, a jakby tego było mało...

 

Zobacz: O nie! Kolejna zdrada w "Przyjaciółkach"!? Wszystko przez nową gwiazdę w serialu

5/5
Zuza
Instagram

...na nowych zdjęciach z planu można zobaczyć Zuzę z innym mężczyzną. To lekarz Michał (Nikodem Kasprowicz). Myślicie, że Zuzę i Michała połączy romans?

 

Zobacz: Czy dobrze pamiętasz cały 12. sezon "Przyjaciółek"? Wielki i trudny quiz dla prawdziwych fanów!

Więcej na temat Przyjaciółki